BMW – ateities elektromobiliai

parašė , 2022-03-30 23:05

Kokie turėtų būti ateities elektromobiliai? Dauguma vairuotojų norėtų, kad jie nuvažiuotų dar daugiau kilometrų vienu įkrovimu, kad pasikrautų greitai ir nereikėtų gaišti laiko stotelėje vidurį kelionės.

Ko dar galima tikėtis?

Tai dar ne viskas, būtų gerai, jeigu jų gamybos procese būtų išskiriamas kuo mažesnis CO2 kiekis. Be to, norisi, kad elektromobiliai būtų šiuolaikiško dizaino ir su daugybe techninių naujovių salone, kurios užtikrintų saugią ir patogią kelionę.

Dauguma elektromobilių gamintojų planuoja visa tai įgyvendinti ateityje, tačiau BMW jau dabar siūlo savo nuostabų gaminį, atitinkantį visus reikalavimus, keliamus ateities elektromobiliui. Šis prekės ženklas neseniai išleido vieną geriausių elektromobilių – BMW iX. Pažvelkime į jį iš arčiau.

BMW iX gamyboje naudojamos perdirbamos medžiagos

Šie elektromobiliai gaminami iš perdirbamų medžiagų, jos sudaro net 99,96 procento. BMW atstovai sako, kad viso gamybos proceso metu sunaudojama 42 procentais mažiau CO2 emisijų, palyginus su vidaus degimo variklius turinčiais automobiliais.

Elektromobiliai ateityje

BMW koncernas nesustoja ties savo nauju produktu, bet per artimiausius 2 metus planuoja į rinką paleisti dar 12 elektromobilių. Juose bus naudojama naujausia „eDrive“ važiuoklės sistema ir kiti sprendimai, kuriuos jau galima rasti modelyje „iX“. BMW vizija, kad iki 2030 metų į gatves išriedėtų 10 mln. elektromobilių.

Technologiniai sprendimai BMW iX modelyje

Šiame modelyje įdiegta daugybė pažangių technologinių sprendimų, užtikrinančių dar didesnį saugumą, energetinį efektyvumą ir komfortą. Viena iš naujovių – tai energijos regeneracijos sistema, kuri pati, remdamasi navigacijos duomenimis, parenka energijos regeneracijos lygį bei leidžia gaminti energiją automobiliui riedant ar stabdant.

„iX“ elektromobiliai yra dviejų versijų – tai „xDrive 50“ ir „xDrive40“. Pirmoji versija pasižymi geresniu dinamiškumu, talpesne baterija ir didesne galia. „xDrive50“ nuvažiuoja iki 630 km vienu įkrovimu, o baterijai įkrauti iki 150 km greitojo įkrovimo stotelėse užtenka vos 10 minučių.

„xDrive40“ nuvažiuoja 425 km atstumą, o kelionėje vairuotojas užtruks vos 10 minučių, kad pasikrautų 95 km atstumui įveikti.

Jeigu jus domina šie BMW elektromobiliai, juos jau galima išbandyti „Krasta Auto“ salonuose.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *