Butas su židiniu

parašė , 2019-04-28 22:39

Namas su židiniu tikriausiai jau nieko nenustebintų, tačiau butas, kuriame įrengtas židinys – tikrai dar ne vieną nustebintų. O jeigu, židinys dar ir įrengtas aukštesniame, nei antras aukštas, tai išties priverstų nustebti. Vis dėl to, tendencijos nuolat kinta, o ir židinių gamintojai jau prisitaikė prie kintančios rinkos ir pirkėjų poreikių, todėl ir butuose džiaugtis židinio šiluma tapo kur kas paprasčiau.

Stiklinis židinysButai, kuriuose yra įrengti židiniai turi vieną trūkumą. Tai – kaina. Butas su židiniu bus brangesnis, nei panašus butas, tačiau neturintis židinio. Tiesa, bute turėti židinį vis dėl to renkasi vis daugiau jaunesnio amžiaus žmonių. Rinka nuolat prisitaiko prie kintančių poreikių ir dabar galima rasti didelį pasirinkimą židinių, kurie puikiai tiks butuose. Be to, yra parduodama ir nemažai butų su jau įrengtu židiniu. Tereikia išsirinkti labiausiai patinkantį. Dažnai pirkėjai nesupranta, kodėl butas su židiniu yra brangesnis. Tai aiškinama labai paprastai. Šiuo metu naujos statybos butams taikomi griežtesni reikalavimai, todėl ir norint įsirengti židinį teks išleisti daugiau pinigų, norint užtikrinti tinkamą jo įrengimą.

Neretai tie, kurie stebisi, kad bute gali būti jaukus židinys, galvoja, kad tai yra labai nekomfortiška. Taip galvojama dėl to, kad dažnai židinys asocijuojasi su malkomis, kurias reikia atnešti, kažkur laikyti, valyti susidariusius nešvarumus ar suodžius su pelenais ir pan. Tačiau šiuo metu rinkoje yra labai didelis pasirinkimas tokių židinių, kuriems nereikia malkų. Užtenka elektros ar dujų. Tokia šilumos energija švari ir efektyvi. Jokių pelenų, suodžių, dūmų kvapo ar nešvarumų. O ir neteks galvoti kur padėti ir laikyti malkas. Tokie židiniai leis mėgautis liepsna ir šiluma be didelio vargo.

Vis dėl to, jei nuspręsite įsigyti butą su paprastu malkomis kūrenamu židiniu, tai būkite pasiruošę reguliariai atlikti kamino valymo darbus, kuriuos reiks patikėti kaminkrėčiams. Be to, apgalvokite kur laikysite malkas. Net ir sudėtingesnė židinio priežiūra atsipirks, kai vakare atsisėsite šalia jo ir galėsite mėgautis ne tik šiluma, bet ir ramia spragsinčia liepsna, kuri sklis iš jūsų židinio.

Kai už lango pučia žvarbus vėjas, o temperatūra po truputį krenta žemiau, norim to ar nenorim, bet susimąstom apie namų šilumą. Visai nesvarbu ar gyvenate name, ar bute. Šilumos poreikis visiems svarbus. Šiuo metu net ir bute galima džiaugtis židinio skleidžiama šiluma ir ramybe.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *