Geriausi 5 žiniatinklio svetainės savininkų iššūkiai.

parašė , 2012-08-15 13:34

Žiniatinklio svetainė yra galingas rinkodaros įrankis, kurį verslo savininkai gali panaudoti jų pranašumui. Tai prieinama visiems tipams klientų klubas ir siekia platesnę rinką. Tai kainuojama efektyvus ir suteikia klientams informaciją, kurios jiems reikia apie jūsų kompaniją. Pašalpa turėti žiniatinklio svetainę jūsų verslui yra nepaneigiama. Tačiau, pakėlimas žiniatinklio svetainės ir to priežiūra gali būti ganėtinai stimuliuojantys. Kas yra geriausi 5 žiniatinklio svetainės savininkų iššūkiai? Kaip jūs įveikiate šituos iššūkius?

1. Pasitikėjimo trūkumas. Klientai yra paprastai labai tam tikri kai prieita prie žiniatinklio svetainių. Neturi reikšmės, ar jūsų žiniatinklio svetainė yra padaryta profesinių projektuotojų komandos, ar jūs padarėte tai savarankiškai
Klientai tik tiesiog neduoda savo pasitikėjimo automatically. Jei jūsų klientai nepatiki jumis, tai būtų labai sudėtinga parduoti jūsų produktą. Vienas būdas nuspręsti šią svarstomą problemą yra į, darydamas jūsų vaiskią parduotuvę. Dėjimas "susisiekia su mumis" hcg dieta ypatybė, kur jūsų fizinės parduotuvės adresas ir telefono numeris yra rodyti, duoda jūsų klientui draudimą, kad jūsų parduotuvė yra įstatyminė. Jūsų parduotuvės ir klientų apžvalgų fotografijos yra kliento pasitenkinimo įrodymai.

2. Žiniatinklio svetainės vaizdų trūkumas. Dauguma žiniatinklio svetainių negauna pakankamai vaizdų todėl, kad jie nepasirodo paieškos sistemos rezultatų puslapyje. Klientai paprastai naudoja paieškos sistemas, ieškodami produktų ir paslaugų, kurių jiems reikia. Jei kompanijos tiktai įrašo bendrus produktus į sąrašą, mažiau tikėtina žiniatinklio svetainei gauti smūgį SERP. Ši svarstoma problema gali būti nuspręsta, darydama jūsų produkto sąrašą taip detalizuotą kiek galima. Produkto apibūdinimas turi būti unikalus ir turi turėti savyje bent jau 100 žodžių. Tikslo svetainiu kurimas reikšminiai žodžiai ir kortelės su užrašu turi taip pat būti įtraukti į jūsų apibūdinimą. Kliento apžvalgų įtraukimas taip pat padidintų jūsų žiniatinklio svetainės galimybes gauti smūgį.

3. Programišių Programišiai yra turbūt vienas iš kiečiausių geriausių 5 žiniatinklio svetainės savininkų iššūkių. Kažkokiame punkte, savininkai patirs saugumo pažeidimą. Tai yra rimtas klausimas todėl, kad klientų kreditinė kortelė ir asmeniniai duomenys bus pastatyti į pavojų. Taip pat galima, kad jūs negalėjote gauti prieigą prie savo savos žiniatinklio svetainės. Puslapio turinys ir ypatybės galėjo būti sumaišyti. Blogesniuose įvykių sekos variantuose, užmokesčiai galėjo būti peradresuoti į kitą banko sąskaitą. Keitimas jūsų slaptažodžių ir jūsų apsiperkančių vežimo ypatybių reguliariu pagrindu pritaikymas prideda daugiau saugumo prie jūsų žiniatinklio svetainės.

4. Aukštas eismas, bet žemi pardavimai Ten yra daug atvejų kame, jūsų žiniatinklio svetainė galėjo turėti daug eismo, bet jūsų pardavimai lieka būti žemi. Taip pat galima, kad jūs parduodate daug produktų per jūsų žiniatinklio svetainę, bet jie baigia tuo, kad yra grąžinti, ar klientai prašo grąžinimo. Tai vyksta todėl, kad jūsų komercinė piltuvėlio sistema nėra gera ar yra per sudėtinga klientams. Ši svarstoma problema gali būti lengvai nuspręsta, prie aprūpindama jūsų klientų instrukcijas to, kaip jūsų "apsiperkantis vežimas" rodo darbus. Tai turi būti tiesioginis ir lengva panaudoti. Lengvi sandoriai reiškia ištikimesnius klientus.

5. Informacijos pratekėjimas Ten yra atvejai, kai kliento kreditinės kortelės informacija yra atskleista net be programišiaus buvimo. Yra taip pat pavyzdžių, kai žiniatinklio svetainė prašo dėl per daug informacijos. Kai tai įvyks, jūs prarasite pasitikėjimą savo klientų, kurie bus žalingas jūsų kompanijos pardavimų normoms. Vienas būdas nuspręsti šią svarstomą problemą aprūpina privatumo nustatymą jūsų klientus. Lauke pasirinktas pasirinkimas taip pat įgis jūsų klientų pasitikėjimą.

Jie yra geriausi penki žiniatinklio svetainės savininkų iššūkiai. Jie yra svarstomos problemos, kurias kiekvienas turi turėti galvoje, pradėdamas internetinę parduotuvę. Labai svarbu, kad jūs turite turėti kontrplaną, kai šitos svarstomos problemos vyksta.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *