Gražiausi baldai 2019 – iesiems (II dalis)

parašė , 2019-01-04 07:27

Tokie interjero salonai kaip Dubingiai jums tikrai pasiūlys begalę mados tendencijas atitinkančių baldų ir kitų interjero sprendimų, tačiau visuomet verta ir patiems savo galva žinoti, kas ir kodėl galbūt yra madinga ar patrauklu. Tad tęsiame temą apie madingiausius 2019 – ųjų baldus ir jų tendencijas.

Rankų darbo autentiški baldai

Visų pirma, tikrai madingais išlieka rankų darbo baldai, kurie turi požymių, jog yra taip pagaminti. Kuomet yra akivaizdu, kad tai ne šiaip paprasti baldai, o kažkas sudėtingesnio, kuomet matosi gal ir kažkokie nelygumai, kreivumai, kurie gal yra palikti specialiai, siekiant sukelti tą autentiškumą. Ar tai bus įdomi pinta kėdė, ar nestandartinių detalių turinti pakaba, ar kitas baldas. Tačiau tai namams suteiks savitumo ir jaukumo, o taip pat ir stiliaus.

Rausvų / plytinių tonų baldai

DubingiaiJeigu reikėtų išskirti madingiausias baldų spalvas pastaraisiais metais, tai tikrai paminėtume baltas spintas, lentynas bei stalus, ir pilkas, visų pilkų atspalvių sėdimuosius, poilsio ir kitus baldus. Tad ir dabar galima atkreipti dėmesį į tai, kad į madą ateina nauja spalva, kuri ir derės prie senųjų madingų spalvų, ir drauge taps tuo, kas iš tiesų virs naujausia madinga spalva. Tai – plytų, kitaip tariant "ružo" spalvų įvairūs pustoniai, labiau einantys į tamsumą, nei šviesumą. Raudoną sumaišę su rožine gausite maždaug tai, apie ką kalbame. Tokių tonų baldai bus labai madingi, ar tai būtų stalas, ar prie jo priderinti minkšti pufai.

Didžiulė jauki lova

Madingas baldas yra ne tik didelis lovos galvūgalis, bet ir didžiulė jauki pati lova. Jeigu tik turite tam vietos, galbūt gyvenate nuosavame bute, tikrai verta įsirengti didžiulę jaukią miegamojo lovą. Ir čia visai nebūtina jos kloti. Tegul ji būna apkrauta krūvomis pledų, užtiesimų, pagalvių. Kaip prosenelės ar karalienės.

Geometrinės figūros

Kaip visada, madinga ne tik tarpusavyje derančios, bet ir visiškai viena kitai prieštaraujančios tendencijos. Pavyzdžiui, tai, kad gali būti madingos geometrinės figūros interjere. Tai bus ir metalinio karkaso figūriniai šviestuvai, ir kitokie gražūs dalykai.

Natūralus akmuo voniai, kriauklei, apdailai, stalviršiams

Medžiagos ir toliau interjere madingos natūralios: akmuo, medis, taip pat ir metalas. Ne išimtis ir gražus akmuo, kuris gali būti naudojamas stalviršiams, kriauklėms, vonioms, apdailai sukurti.

Apvalios kėdės, foteliai, minkštasuoliai

Art deco stilius grįžta ne tik spalvomis, raštais, bet ir formomis.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *