Gyvenimas sostinėje vilniečių akimis: kur verta pirkti būstą?

parašė , 2019-01-28 17:28

Vilnius yra sparčiausiai augantis miestas, kuriame nuolatos vykdomos daugiabučių statybos. Augantys pirkėjų poreikiai kelia vis griežtesnius reikalavimus nekilnojamojo turto rinkai, todėl naujieji projektai, pvz., AmberCity, siūlo išskirtinai patrauklias ir patogias gyvenimo sąlygas jaukioje gyvenamųjų namų erdvėje. Racionaliai išplanuoti butai puikiai tiks tiek šeimoms, tiek pirkėjams, dar nespėjusiems sukurti šeimos, studentams ar vyresnio amžiaus gyventojams. Nekilnojamojo turto projektai vystomi visame mieste, todėl vilniečiai turi išskirtinę galimybę rinktis būstą savo svajonių mikrorajone. Tiesa, miesto gyventojai pataria racionaliai įvertinti savo poreikius ir gerai pagalvoti, ar tas rajonas, kuris atrodo patrauklus iš pirmo žvilgsnio, iš tiesų atitiks visus jūsų lūkesčius.

Gyvenimas Vilniaus centre ir arti centro esančiuose mikrorajonuose

AmberCityCentriniai miesto rajonai laikomi patraukliausiu pasirinkimu gyvenimui Vilniuje. Tai prestižiniai mikrorajonai – Vilniaus centras, Antakalnis, Žirmūnai ir kt., kuriuose būstų kainos yra gerokai didesnės. Iš kitos pusės, gyvenimas centre ar netoli centro užtikrina patogią infrastruktūrą, lengvą prekybos centrų, pramogų vietų, mokyklų, vaikų darželių, darbovietės pasiekimą. Jei renkatės gyvenimą pačiame centre, galite būti tikri, kad visuomet gyvensite „gyvo“ miesto ritmu. Tačiau atsižvelkite ir į minėtojo sprendimo trūkumus. Kaip ir minėjome, būstas centriniuose rajonuose kainuoja gana brangiai. Antra problema – nuolatinis eismas ir triukšmas, kuris nepatinka daugeliui jaunų šeimų ar vyresnio amžiaus pirkėjų.

Gyvenimas toliau nuo centro esančiuose mikrorajonuose

Gyvenimas kiek tolimesniuose Vilniaus mikrorajonuose, pvz., Fabijoniškėse, Pašilaičiuose, siejamas su ramesne kaimynyste. Tai puiki aplinka, kurioje galite mėgautis visais didmiesčio privalumais ir tuo pačiu džiaugtis privatumu. AmberCity projektas Pašilaičiuose sukurtas tam, kad atitiktų išrankiausiųjų poreikius. Įsigiję butą Pašilaičiuose galėsite mėgautis visais išplėtotos viešojo transporto sistemos privalumais, nesunkiai pasiekti pageidaujamus objektus mieste tiek viešuoju, tiek privačiu transportu. Šalia projekto įrengti vaikų darželiai ir mokyklos. Patys daugiabučiai atitinka itin aukštus kokybės reikalavimus ir yra išsidėstę aplink erdvų vidinį kiemą, kuriame įrengtos poilsio erdvės, vaikų žaidimų aikštelės, lauko treniruokliai. Gyventojų saugumu rūpinasi visą teritoriją stebinčios vaizdo kameros, automobiliai patogiai paliekami požeminėse ir antžeminėse stovėjimo vietose. Svarbus privalumas yra tai, kad butai tolimesniuose mikrorajonuose paprastai kainuoja pigiau nei butai centre, tačiau išlaiko itin aukštą vertę.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *