Įžanga, kad viengungiautų gėlės esmės dalis i – dvylika hilerių

parašė , 2012-11-20 13:37

Kas yra Bach Flower Essences?

Vestas daktaro Edward Bach 1930-aisiais, gėlės esmė yra skystas ruošimasis, įspaustas etheric tam tikros gėlės struktūra. Kaip homeopatinis vaistas, skystis – paprastai pavasario vanduo su nedaug brendžio, pridėto išsaugojimui – neturi savyje beveik jokios susekamos cheminės medžiagos gėlės, iš kurios tai buvo padaryta. Vietoj to, skystis palaiko vibrational gėlės struktūrą. Gerai, ką tai reiškia, tiksliai?

Kad suprastumėte gėlės esmę (taip pat pavadintas ‘gėlės priemonės), jūs galite manyti, kad visi daiktai yra sudaryti iš vibruojančios energijos – šiuolaikinė fizika ir rytiniai mistikai, abu patvirtina tai – kad nėra jokių baigtinių dalelių, bet vietoj to kartojimo, dinamiškos energijos struktūros. Materialūs objektai yra sudaryti iš didžiulių energijos kiekių iš tikrųjų, kadangi Einstein parodė su E=mc2, kur kiekis energijos (E) yra lygus masei (m) objekto laikų šviesos greitis (c – labai didelis skaičius) pakeltas kvadratu. Dabar pavaizduokite gražią raudoną spalvą, pakilo – ryškus, spalvingas, ryškus – Kilimas turi tam tikrą energingą struktūrą, toks, kuris yra pakartotas kiekvienoje kitoje raudonoje spalvoje Pakilo (nors ne tiksliai, bet labai arti). Yra energijos dažnių, kurie yra tam tikri į raudoną spalvą, Pakilo, kurie yra kitokie negu visos kitos gėlės. Vibracija, kuri sudaro Kilimą yra greitesnė negu daug kitų gėlių (Pakilo, yra svarstytas labai aukštos vibracijos gėlė), ir šita vibracija yra išausta kartu tam tikrame būde. Dabar įsivaizduokite bet kokią kitą gėlę – Snaputis pavyzdžiui – tai yra vibrational struktūra, yra kitokie negu raudona spalva, Pakilo – truputį lėčiau galbūt, ir išaustas kartu skirtingame būde. Būtent šita vibrational kiekvienos gėlės struktūra duoda jiems savo tam tikras savybes – spalva, forma, kvapas, struktūra, ir panašiai.

Dabar, šiek tiek kaip garsas iš vieno šaltinio gali priversti medžiagą per kambarį vibruoti su garsine energija (kadangi jūsų ausies būgnelis gali vibruoti nuo gitaros skabymo), gėlės gali priversti vandenį vibruoti su skirtinga energijos rūšimi. Tai nėra tiek daug garsas, ar net degti (nors tai artimiau), bet ‘etheric’ energija – pati gėlės esmė turi vibraciją, kuri yra įspausta ant vandens, kuriame tai padedama. Vanduo, sudarytas iš vibrational energijos savarankiškai, išsaugo dalį vibracijos gėlės, kuri buvo pamerkta tame. Šis etheric įspaudas yra sukauptas vandenyje, ir gali iš tikrųjų būti perleistas nuo vandens dulkių siurbliai vėlesniu laiku į kitus objektus (ar būtybės) taip pat padarytas iš vibrational energijos.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *