Jei aš registruoju savo srities vardą kaip prekyženklį

parašė , 2017-11-15 07:48

Vienas iš pirmų daiktų, kurių klientas klausia manęs yra, ar tikrai jis ar ji turi registruoti naują srities vardą kaip prekyženklį, jie tik užsiregistruodavo. Paskui pirmame bandyme rangytis iš klausimo atsakymo, parodydamas, kad aš nesu joks advokatas ir srities registracija jokiu būdu duoda suprasti, kad jie perka teisinę išvadą, aš pagaliau įsikuriu ir sakau, kad mano kuklia nuomone jie turi registruoti savo sritį kaip prekyženklį tiktai, laukdami, kad naudos tai kaip jų prekės ženklą. Pirma, Amerikos Patento ir Prekyženklio įstaiga tiktai leis srities registraciją, kai vardas sudarys prekės ženklą. Kitam, 325$ mokestis už prekyženklio reikalavimą nėra refundable, jei registrant negali parodyti, kad sritis yra prekės ženklas.
Apskritai, sritys neturi būti registruotos kaip prekyženklį, kad būtų apsaugotos teisiškai. Ten egzistuoja agentūra, kad garantuotų, kad pirmas srities vardo savininkas yra apsaugotas, jei kažkas turi pabandyti parduoti panašias prekes ir paslaugas su tuo pačiu ar panašiu vardu. Valstybės vientisumas, atsakingas už interneto adresus, ICANN (Tarptautinė Korporacija Paskirtiems Vardams ir Skaičiams), išrado procesą, pavadintą Vienoda Srities vardo Ginčų išsprendimo Politika (UDRP), kuris leidžia srities savininkams, beveik tokia pat apsauga srities vardams kaip daro Amerikos Patento ir Prekyženklio Įstaigą prekyženkliams.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Prekyženklis yra šiek tiek daugiau, negu teisėta trukmė prekės ženklui, kuris buvo užregistruotas. Prekės ženklas yra apibrėžtas amerikiečių Marketingo asociacijos kaip, "vardas, trukmė, projektas, simbolis, ar bet kokia kita ypatybė, kuri identifikuoja vieno pardavėjo prekes ar paslaugas, skirtingas nuo tų kitų pardavėjų."

Prekyženklis, kaip srities vardas priklauso pirmam asmeniui, kuris panaudotų tai. Tai tampa registruotu prekės ženklu, kai – mano? – kai tai užregistruojama Amerikos Patento ir Prekyženklio Įstaigoje (USPTO), ir tos agentūros taisyklėse prisitaiko, kai disputas kyla.

Tai ima kurį laiką skirtumui, kad susigertų – bent jau tai padarė man – bet frazė "identifikuoja vieno pardavėjo prekes ar paslaugas, skirtingas nuo tų kitų pardavėjų" priemonė, ką tai sako: žymė identifikuoja prekes ir paslaugas, ne pardavėjus. Tai yra, tik faktas, kad jūsų svetainė yra vieta, kur prekės ir paslaugos pardavinėjimui yra surastos nereiškia, kad srities vardas yra trademarkable. Atsiminkite, srities vardai yra visų pirma tinklo adresai, ir tiktai tam tikrais atvejais yra prekyženkliai be to.

Pavyzdžiui, mano klientas valdo mažą motelį. Apsimeskime, kad motelį pavadina "Sally Vieta" ir srities vardu, duotu ant tinklo ar ant bet kokios kitos žiniasklaidos, kadangi kontaktas yra "SallysPlace Taškas-com." Bet kas, kas atvyksta į jos miestą ir sustojimus vietinėje degalinėje, kad paklaustų apie vietas pasilikti ketina būti pasakytas apie Sally Vietą, ne Sallysplace tašką-com. Pasikalbėjimas galėtų nueiti kažkas kaip tai kaip turistiniai žingsniai iki priešingai mokesčiui už jo dujas ir gauti truputį kavos:

"Gražus žiūrintis miestas jūs pasiekėte čia. Mano šeima ir aš ieškome protingai įvertintos vietos pasilikti. Jūs gavote kokią nors rekomendaciją?"

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

"Tikras," lydintys atsakymai, "Sally Vieta tik sumažėja keliu." Sveikas ". Kokia nors mintis, ką Sally Vieta įkrauna per naktį?" klausia turistas.

"Ne," nesako, kad palydovas, bet jie turi visą kad informacija ant jų žiniatinklio svetainės, Sallysplace.com! "

" Sally Vieta, "ne" Sallysplace taškas-com" yra ypatybė, kurią amerikiečių Marketingo asociacija sako, "identifikuoja vieno pardavėjo naudą ar paslaugą kaip skirtingą" nuo kitų pardavėjų ar paslaugų teikėjų ir todėl galėjo sudaryti prekės ženklo vertės registravimą kaip prekyženklį. Srities vardas "Sallysplace taškas-com" nėra prekės ženklas, negalėjo būti registruotas kaip prekyženklį, ir turi pasirūpinti ICANN UDRP apsaugai, ne į USPTO.

Tai beveik įvertina tai, ką šis srities pardavėjas žino apie sritis ir prekyženklius. Jūs neturite užregistruoti prekyženklio, jei jūsų sritis nėra prekės ženklas; nereikia, net jei tai yra prekės ženklas, ir jei jūs esate neteisingas apie tai būdamas prekės ženklas, jūs galėtumėte baigti tuo, kad duotumėte vyriausybei 325$, į kuriuos jums nereikėjo.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *