Kaip aš gaunu sritį?

parašė , 2015-05-01 07:07

Tokiu būdu jūs norite publikuoti žiniatinklio svetainę?

Gerai, vienas iš klausimų, kurio paklausia tūkstančius laikų dieną yra, "Kaip aš gaunu Sritį"?

Beveik kiekvienas verslas dabar valdo srities vardą. Neturi reikšmės, jei jie naudoja tai elektroniniam paštui ar visai žiniatinklio svetainei, srities vardas yra, "turi turėti".

Jūsų srities vardas yra interneto adresas, kurį jūsų potencialūs klientai ir lankytojai panaudos, kad pasiektų jūsų žiniatinklio svetainę. Galingas srities vardas padidins jūsų neapsaugojimą paieškos sistemos rezultatuose. Šiomis dienomis, tūkstančiai ant tūkstančių žiniatinklio svetainių yra pradedami kiekvieną dieną. Tai gali atrodyti kaip stimuliuojantis procesas, bet su teisinga kompanija, tai gali būti ganėtinai paprasta

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Jums reikės srities vardo IR svečių priėmimo kompanijos, kur jūsų sritis bus įkurdinta. Ką jūs neturite padaryti, kai jūs nusprendžiate pasiekti, srities vardas yra, pasirenka neteisingą svečių priėmimo kompaniją, kad nupirktų jūsų srities vardą. Jūs galite manyti, kad, pasirinkdamas vieną iš "didelių" kompanijų jūs manote, kad jūs taupote pinigus ilgame prabėgime, jūs galėjote būti labai neteisingas. Poros dolerių ant registracijos gelbėjimas yra būdas, kuriuo daugelis šitų firmų gundys jus į pasirašymą su jais. Jūs netrukus atrasite, kad tai nėra didžioji dalis gelbėjimo, kai jūs esate sujungtas, ir jūs pralaimite lauke ant paslaugų tokių kaip elektroninio pašto siuntimas ir laisva srities automobilių aikštelė.

Jei jūs tik išvykstate, jūs žinote, kad gero įmonės pavadinimo turėjimas yra puikus būdas atstovauti tam, kokią problemą jūsų kompanija sprendžia. Perdavimas šio prekės ženklo tapatumo į jūsų srities vardą yra kaip tik taip, kaip svarbus. Srities vardai paveikia jūsų visaapimantį verslą. Ar jūs parduodate kavos ar pašalinimo paslaugų puodelius, srities vardas identifikuos jūsų internetinį buvimą. Verčiau, jūsų srities vardas turi būti jūsų kompanijos pavadinimu. Tai yra todėl, kad klientai ieškos jus tinkle. Jei jūs negalite užregistruoti tikslaus srities vardo, jūs norite, įsitikinkite, kad alternatyvus pasirinkimas yra trumpas, lengvas atsiminti ir tinkamas. Ir VISADA pirkite the.com ištęsimą – pirkimo kiti tokie kaip.biz.org.info, yra laisvai pasirenkamas, kadangi jie apskritai gauna tolimas mažiau eismo.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Jei jūs esate mažai pažįstamas srities vardams, jūs turite žinoti, kad srities registracijos kaina apskritai stabilizuodavosi. Tokiu būdu tai yra paslauga po pardavinėjimo, kuris turi kelti aukščiausią susirūpinimą jums. Įsitikinkite, kad jūs gaunate laisvą kliento palaikymą 24/7 be jokio papildomo mokesčio ir kitos didelės priemokos tokios kaip rinkodara įrankių, žiniatinklio svetainės statybininko, daugialypio elektroninio pašto pranešimų, WordPress svečių priėmimo ir privačios srities vardo registracijos.

Jūs galite padaryti visus anksčiau minėtus savarankiškai ar būti partneris su profesine sritimi ir svečių priėmimo paslauga, kuri gali padėti jums daryti visa tai vienoje vietoje už protingą kainą.

Būkite įsitikinęs, kad su jumis elgsis kaip asmuo ir ne kaip tik taip, kaip kitas skaičius.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *