Kaip gauti greitą laisvą įvertinimą jūsų sričiai ir žiniatinklio svetainei

parašė , 2016-06-24 19:07

Jei jūs norite žinoti, kiek jūsų namas yra verta, yra daug įrankių tinkle, kad jūs galite nurodyti. Panašiai, yra daug svetainių tam, kad nustatytų įvertinimą virtualaus nekilnojamojo turto – srities vardai.

Internetinės įvertinimo svetainės padeda jums nustatyti jūsų srities vardo kainą. Tuo metu, kai joks įrankis ar formulė negali aprūpinti tikslios vertės namą ar srities vardą, jie gali dalyvauti, prie aprūpindami apytikrį apytikrį apskaičiavimą. Mes turime suprasti, kad joks tam tikras algoritmas negali 100 % tiksliai duoti bet kokiai sričiai jo tikslią vertę. Kaina labai priklauso nuo žmonių, kiek yra jie pasiruošęs užmokėti ir kiek žmonių domisi jūsų srities vardo gavimu, paveikia jo vertę ir gebėjimą parduoti tai.
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

SRITIES ĮVERTINIMO ALGORITMAI

Deja nėra jokios formulės, kad gautų, kiek žmonių nori nupirkti specifinį srities vardą ar žiniatinklio svetainę. Todėl mes turime pasitikėti įvertinimo algoritmais.

Kaip srities įvertinimo svetainės pasiūlo greitą vertę mano svetainei?

Kai kurie įvertinimo algoritmai bazuojasi pirmiausiai ant reikšminio žodžio metrikos, apimdami ankstesnius komercinius duomenis ir kainos per spragtelėjimą duomenis, vienintelė problema su šia formule yra tokia, kad tai neprisitaiko eismui ir grynam žiniatinklio svetainės turiniui. Jei jūs turite paliktą sritį be eismo, ar turinys, tada surandantis svetainę su šia formule, yra geriausias būdas nueiti.

Galbūt jūs domitės pardavimu jūsų žiniatinklio svetainės, kuri šiuo metu įveda eismą nuo viso jūsų sunkaus darbo. Jei tai yra atvejis tada, jūs surastumėte srities įvertinimą & svetainės analizės žiniatinklio svetainę, kuri aprūpina vertę pagrįstą žiniatinklio svetainės atlikimo indikatoriais tokiais kaip Alexa eismo rangas, užpakalinės sąsajos, ir Google Puslapio Rangas.

Nieko nepaisant, daugelis greitų srities įvertinimo kompanijų siūlo pakankamai informacijos, kuri duos jums pranašumą, kurio jums reikia, kad nupirktumėte ar parduoti tą ypatingą srities vardą ar žiniatinklio svetainę.

Yra sąrašas faktorių, kurių jūs turite visada ieškoti, svarstydamas pirkimą ar virtualaus nekilnojamojo turto pardavimą…

Faktoriai, Kad Ieškotų, Kurie yra Įtraukti Į Srities Įvertinimą:

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Pajamų Pranešimai Back-Links Whois Info Puslapio rangas SEO Eismo Pranešimų Tinklo Rangų Tinklo Daugybės Tinklo Analizės Saugumo Duomenys Socialinė Žiniasklaida DNS Svečių priėmimas Informacijos Informacijos IP Puslapio greitis SEO Pranešimų Serverio Informacijos Sąsajos Analizė Metos Paieškos Paieškos sistemos Indeksai (Google, Yahoo & Bing) Alexa Rank FB Likes, Shares & Comments Twitter Count (čirenimas) LinkedIn Akcijos Nepaprastai skanios Akcijos Google +

Laisvi Srities Įvertinimai galbūt nėra 100 % tikslūs, bet jie tikrai užtaisys jus su pakankamai faktų, kurie leis jums priimti išsilavinusį sprendimą dėl to, ar jūs perkate ar parduodate tą srities vardą / žiniatinklio svetainė…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *