Kaip taupyti energiją naudojant šilumos siurblį?

parašė , 2022-09-02 21:48

šilumos siurbliaiAr žinojote, kad šilumos siurblys gali padėti taupyti energiją? Šie naujoviški prietaisai, dar vadinami termodinaminiais šilumos siurbliais arba tiesiog oro kondicionieriais, naudoja daug mažiau elektros energijos nei tradiciniai oro kondicionieriai. Be to, jam veikti nereikia ir kitų šilumos šaltinių pagalbos. Tai reiškia, kad šilumos siurbliui, kitaip nei kitoms įprastinėms vėsinimo sistemoms, veikti nereikia išorinio šilumos šaltinio. Jis gali išgauti naudingą šilumą iš atmosferos jūsų namuose – net ir šaltą dieną! Tiesą sakant, tai veikia ir atvirkščiai – vasarą šilumos siurblys gali dar labiau atvėsinti vėsų orą nenaudodamas jokios papildomos energijos! Štai kaip:

Kas yra šilumos siurblys?

Šilumos siurblys – tai įrenginys, kuris paima šilumą iš vienos vietos ir perduoda ją į kitą vietą. Tai gali vykti abiem kryptimis – vėsinimo arba šildymo. Šie prietaisai labai efektyviai perduoda šilumą – iš tikrųjų šilumos siurbliai iš Saulesbroliai.lt yra efektyviausi mechaniniai prietaisai, skirti šilumai perkelti iš vienos vietos į kitą. Šilumos siurblys šilumai perkelti iš vienos vietos į kitą naudoja elektros energiją, tačiau taip pat taupo pinigus, nes padidina oro temperatūrą jūsų namuose. Tai sumažina jūsų sąskaitas už energiją ir elektrinių išmetamų šiltnamio efektą sukeliančių dujų kiekį. Šilumos siurbliai plačiai naudojami vėsinimui, tačiau juos galima naudoti ir šildymui.

Kaip veikia šilumos siurblys?

Šilumos siurblys perkelia šilumą iš vienos vietos į kitą. Naudojant garintuvą ir kompresorių, jis gali perkelti šilumą iš lauko oro jūsų namuose į vidaus orą. Jis taip pat gali perkelti šilumą iš vidaus oro į išorės orą naudodamas kondensatorių ir garintuvą. Tai vadinama atvirkštiniu ciklu. Kai vidaus ir išorės temperatūra skiriasi, šilumos siurblys veikia "šilumos siurblio režimu". Jei temperatūros labai skiriasi, sistema automatiškai persijungia į atvirkštinio ciklo režimą. Šilumos siurblio režimu sistema pirmiausia perduoda šilumą iš lauko oro į vidų. Po to ji perduoda šilumą iš vidaus oro į lauko orą. Plačiau: https://saulesbroliai.lt/produktu-kategorijos/silumos-siurbliai puslapyje.

Šilumos siurblio privalumai

– Taupo energiją: Kaip minėta, šie įrenginiai naudoja daug mažiau elektros energijos nei tradiciniai oro kondicionieriai, o jiems veikti nereikia išorinio šilumos šaltinio. – Nėra ekstremalių temperatūros svyravimų: Šilumos siurbliai nesukelia ekstremalių patalpų temperatūros svyravimų, kaip įprasti oro kondicionieriai. Naudojant šilumos siurblį, patalpų temperatūra išlieka gana tolygi visą dieną. – Mažesnės sąskaitos už energiją: Kadangi šilumos siurblys naudoja mažiau elektros energijos, o jam veikti nereikia išorinio šilumos šaltinio, jis, palyginti su oro kondicionieriumi, gali sutaupyti iki 50 % energijos.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *