Kas ieškoti tinklo svečių priėmimo serviso tarnyboje

parašė , 2016-04-18 20:50

Gero tinklo svečių priėmimo palaikymo gavimas yra esminė dalis statyti gerą žiniatinklio svetainę, todėl, kad didžioji tinklo svečių priėmimo kompanija sulaikys jus tinkle daugiau kaip 95 % laiko. Neišvengiama, kad jūs turėsite prastovos trukmę savo žiniatinklio svetainei kiekvienas taip dažnai, bet didelis palaikymas gali trumpėti, kad prastovos trukmė pusėje ir garantuoja, kad jūs palaikote pajamas, kurios yra sukurtos jūsų žiniatinklio svetainės. Yra kai kurie aukščiausi patarimai, kad garantuotų, kad jūs gaunate geriausią tinklo svečių priėmimo palaikymą savo pinigams.
Ieškokite gero techninio palaikymo, gera svečių priėmimo palaikymo kompanija sugebės turėti reikalo su daug skirtingos technologinės specifikacijos, ir jie turi norėti sutikti, kad technologija ir internetas plečia spektrus. Jūsų serviso tarnyba turi suprasti daugumą pagrindinių technologinių avansų svečių priėmime, bet jie turi taip pat norėti sutikti, kad naujos mintys gali ateiti skubiai. Ieškokite kompanijos, kuri pastoviai atnaujina jų portfelį, kad jūs žinotumėte, kad jie nori neatsilikti nuo paskutinės technologijos. Jei jūs pasirenkate kompaniją, kuri yra nustatyta jos keliais, jūs galėjote būti paliktas, ir jūsų žiniatinklio svetainė bus vakarykštės žinios.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Siekite neribotų sričių ir eismo, Randančio tinklą, priimantį palaikymo kompanijas, kurios siūlo neribotas sritis, ir eismas gali būti tikru perversmu kompanijai, bet kai jūs darote, visada tikrinkite kad neribota neribota priemonė. Retkarčiais kompanijos apibrėš neribotas jų terminuose ir sąlygose kaip kažkas, kurį jūs galite svarstyti būti labai apribotas. Jei jūs tikrai randate kažką, kas siūlo šituos daiktus dideliuose kiekiuose tada, jūs turite paimti tai, todėl, kad jie siūlo jums galimybę išplėsti ir pasiekti jūsų potencialą.

24 valandos palaiko, Kai jūs pasirenkate tinklo svečių priėmimo serviso tarnybą, neskubate, kad pasirinktumėte tokį, kuris siūlo palaikymui 24 valandas dieną, 7 dienas savaitę. Viena iš pašalpos prekybos ant tinklo yra, kad jūsų klientai gali pasiekti jus bet kuriuo metu, kad jie nori, bet jei jūsų žiniatinklio svetainė mažės, tai jūsų klientai bus nuvilti. Net jei jūsų žiniatinklio svetainė mažėja vidurnaktį sekmadienį, svarbu, kad jūs sugebate susisiekti su kažkuo apie tai tuojau pat, todėl, kad jūs galėjote turėti visą šeimininką potencialių klientų, kurie nori susisiekti su jumis vėl pradžioje prekybos pirmadienį, ryte. Įsitikinkite, kad jūs esate paruoštas šitiems klientams, garantuodamas, kad jūs galite susisiekti su savo tinklo svečių priėmimo serviso tarnyba bet kuriuo metu!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *