Kas jūsų sritis yra verta? aukščiausios srities įvertinimo svetainės

parašė , 2017-06-08 19:05

Visi geri daiktai turi atvykti į galą, ir tai taip pat taikoma aukštoms žiniatinklio svetainėms. Kartais, nėra tiesiog jokios prasmės palaikančios juos, tiesiog todėl, kad nėra nieko ištirti. Bet tik todėl, kad svetainė yra apie būti uždaryta, nereiškia, kad ji turi nueiti praleisti.

Vienas kelias į grynuosius pinigus ant uždarytos svetainės parduoda srities vardą.

Žinoma, anksčiau, negu jūs parduodate savo srities vardą, jūs turėsite pranešti savo archyvarą ar tinklo svečių priėmimo kompaniją iš pradžių tik, kad įsitikintumėte, kad jūs nepažeidžiate terminų savo kontrakte.
Kitas klausimas kurį jūs turite užduoti savarankiškai yra, kaip jūs žinote srities vardo vertę? Gera vieta prasidėti pasitikrintų aplink įvertinimo svetainę. Iš esmės, jie yra svetainės, kurios vertina srities vardų vertę. Yra patikimiausių įvertinimo svetainių sąrašas:

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Estibot

Tai yra viena iš labiausiai patikėtų įvertinimo svetainių pramonėje. Tai tvirtina vesti 1.8 milijonus įvertinimų kiekvieną dieną.

Estibot rezultatų puslapis turi savyje įvairias srities detales (sritis, SLD, ir reikšminis žodis) teisė žemyn į jos apskaičiuotą vertę. Viena iš naudingiausios informacijos ant rezultatų puslapio yra tinkamumas srities vardo po keliais TLDs. Kita informacija rezultatų puslapio parodymai apima vidutinį radinį, ir eismo rangą.

DOMAININDEX

Kita laisva viešosios tarnybos įvertinimo svetainė, DOMAININDEX taip pat siūlo vieną iš išsamiausio rezultatų puslapio. Domainindex yra viena iš kelių svetainių, kuri seka išsivystymą srities kainų lygio, reikšto per linijos diagramą.

Tiems, kurie nori labiau visapusių rezultatų, jie gali užsisakyti bet kurį iš jų įvertinimo paketų. Jų starterio paketas, kuris leidžia vartotojams septynis įvertinimus dieną, yra absolute laisvas. Yra trys kiti užmokėti paketai kame, vartotojai galėjo gauti pavojus, nemokamus naujinimus, ir portfelį.

Valuate

Panašus į DOMAININDEX, vartotojai gali taip pat pasirašyti starterio įvertinimo paketą su penkiais įvertinimais kaip riba.

Išskyrus paprastas detales (pavyzdžiui vertė, padėtis rangų skalėje, paieškos), ši svetainė taip pat rodo Alexa padėtį rangų skalėje. Tai yra padėties rangų skalėje sistema, įkurta alexa.com, kuris matuoja kiekvienos svetainės vizitų skaičių. Valuate.com, Alexa padėtis rangų skalėje yra rodyta palei Eismo skiltį.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Jie yra tik trys pagrindinių įvertinimo svetainių. Jei jūs norite labiau visapusės savo srities vertės analizės, gera mintis panaudoja kelias svetaines ir įkurti jūsų sprendimą vidutiniškai.

Kitas žingsnis turi surasti pirkėją, kuris norėtų užmokėti kaina, kurią jūs nustatote. Yra kelios svetainės, kur jūs galite parduoti savo srities vardą, būtent NamePros, DNForum, ir Sedo.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *