Kokias gėles dovanoti skirtingoms progoms?

parašė , 2019-10-10 23:01

GėlėsGėles pirkti ir dovanoti įprasta, tačiau, kai reikia jas išsirinkti, tampa sudėtinga. Laimegeles.lt siūlo didelį įvairių gėlių pasirininkimą, tačiau, jei nežinoma ką pirkti, tai didelė pasiūla gali šiek tiek trikdyti. Jei norite be didelio vargo išsirinkti tinkamas gėles, tai turėtumėte laikytis tam tikrų patarimų.

Žinoma, kad pirmiausia reikia gerai pagalvoti kokiu būdu pirksite gėles. Laimės Gėlės – gėlių pristatymas Vilniuje siūlo paprastas pristatymo paslaugas. Pirkėjams nereikia niekur eiti ir ieškoti gėlių. Viskas atliekama internetu. Jei nuspręsite eiti į gėlių parduotuves, tai būkite pasiruošę sugaišti daug laiko paieškoms. Nepaisant to kokį pirkimo būdą pasirinksite, tačiau yra tam tikri patarimai, kurie padeda lengvai pasirinkti tinkamas gėles.

Tinkamas gėlių skaičius yra svarbus. Jis priklauso nuo norų, progos ir galimybių. Perkant gėlės laidotuvėms ar kitoms gedului paminėti skirtiems įvykiams priimta laikytis svarbios taisyklės. Būtina pirkti lyginį skaičių gėlių. Jeigu proga džiugi, tai reikia pirkti nelyginį skaičių gėlių. Kalbant apie gėlių kiekį, tai galima tik pasakyti, kad viskas priklauso nuo pirkėjo finansinių galimybių. Galima rinktis tiek ir 5 gėlių puokštelę, tiek ir 1000 gėlių puokštę.

Kokias gėlių rūšis rinktis, priklauso ne tik nuo norų, bet ir nuo progos. Galima tik pasakyti paprastą patarimą. Jei nežinote, ką įteikti – pirkite raudonas rožes. Jos tiks mylimajai, mamai, močiutei, draugui ar tėčiui. Progos taip perkant rožes gali būti įvairios: gimtadienis, vestuvės, mamos diena, valentino diena ir t.t. Jei nenorite raudonų rožių, tai teks gerai pagalvoti, kas tinka kokiai progai ir žmogui. Tarkim, geltonos tulpės tinkamos moterims, o vyrams jau toks pasirinkimas netiks. Kad būtų paprasčiau, galima pasakyti, kad vyrams tinka dovanoti rožes, amarylius ir gvazdikus. Moterims tinka dauguma gėlių. Spalvos taip turi reikšmės. Vyrams labiau tinkamos baltos ir raudonos, bet galima rinktis ir mėlynas ar spalvotas. Moterims visos spalvos tinkamos, tik reikėtų atsižvelgti į amžių. Kuo vyresnė moteris, tuo tinkamesnės yra sodrių spalvų gėlės. Laimegeles.lt siūlo įvairias gėles tinkamas tiek vyrams, tiek ir moterims. Taip pat galima rasti ir gėles pačioms įvairiausioms progoms. Pirkėjams tereikia išsirinkti labiausiai tinkamas gėlių rūšis ir spalvas. Tuomet galima bus pasirinkti ar norite pavienių gėlių, ar puokštės. Bet kuriuo atveju reikia žiūrėti, kad gėlės būtų ne tik tinkamos, bet ir šviežios.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *