Kosta brava oras – 3 ypatingi daiktai, kad padarytų, kai Kosta brava oras nežaidžia rutulio

parašė , 2013-01-22 07:01

Kosta Brava orai yra paprastai labai švelnus su šiltais vėjais, be galo saulėtos dienos ir labai nedaug lietus. Atvejais, kai orai jo paprastas nėra saulėtas pats, kurį turi pripažinti tikrai vyksta retkarčiais, kaip šiandien, ką jūs darote?

Čia tai yra 3-ioji savaitė rugsėjį, ir diena prasidėjo daug žadančiai pakankamai, bet pietų metu, ispaniški priešpiečiai, kurie yra, tai blogėjo į potvynį atrodo, kuris turi ne silpnintas.

Toli tolumoje nuo mūsų kalvos viršūnės paukščio lizdo Castelldefels, atrodo, Barselona bėgo su saulės šviesa, plūstančia žemyn per Catalunya kapitalą nebaudžiamai.

Ant Kosta Brava pakrantės, nors, daiktai gali būti galingai kitokie negu oras, patirtas čia Barselonoje – net tą pačią dieną. Taip, kas padaryti, kai oras nėra mielas, kad žaistų golfą ar aplankytų paplūdimį?

Net kai Kosta Brava orai yra saulėtas yra visada tų laikų, jūs norite padaryti kažką kita negu golfas ar žaidimas ant auksinių paplūdimio smėlynų. Yra 3 ypatingi daiktai, kad padarytų, kai Kosta Brava oras nederi iki jo paprasto saulėto pats.

1. Suplanuokite kelionę į istorinį miestą Žeroną. Žerona yra provincialus kapitalas Kosta Brava ir buvo suformuota jo praeities. Garsus vietinis rašytojas, Josep Pla, pavadintas Girona “mažas ir trapus miestas”, kuris yra tinkantis apibūdinimas.

Nuolatos įvertintas nacionalinėse apklausose kaip labiausiai pageidaujama vieta gyventi Ispanijoje, Žerona modernizavo save į dinamišką ir klestintį universiteto miestą, palaikydama jo nuostabų istorinį ir kultūrinį paveldą. Su gražiu senu ketvirčiu, pasaulinės garsios kulinarinės tradicijos su Michelin pristatė restoraną atliekant pagrindinį vaidmenį, El Rūsys de Gali Roca ir gyvybingas naktinis gyvenimas, Žerona apima orai rytoj Kosta Brava turi pasiūlyti.

2. Dali trikampis rodo geriausią iš geros pusės vieno iš Kosta Brava daug mylimų sūnų. Salvador Dali, mylėkite jį ar neapkęskite jo, tikrai paliko išskirtinį palikimą pasauliui forma trijų labai skirtingų muziejų.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *