Kritiškas vertinimas ant to, ar jūs reikalingas paskirtų serverio paslaugų

parašė , 2013-02-26 11:16

1. Kas yra vidutinis skaičius puslapių, apžiūrėtų lankytojų jūsų žiniatinklio svetainės per dieną?

Jei šis skaičius yra tarp nulio į dešimt tūkstančių, tada yra užtikrintas – jūs esate saugus šiuo momentu. Antra, jei šis skaičius pakilo į kažką daugiau kaip dešimt tūkstančių iki penkiolika tūkstančių tada, tai yra laikas jums pradėti procesą perjungimo į specialų serverį. Ir jei šis skaičius yra kažkas, kuris daugiau kaip penkiolika tūkstančiai tada dėkoja jūsų laimingoms žvaigždėms, kurias jūsų tinklo verslas vis serveriai.lt nuolaida dar valdo. Net labai geriausios pasidalintos svečių priėmimo paslaugos pradeda susidurti su bėdomis, kai tik jūs smogiate penkiolikos tūkstančių puslapių vaizdų žymei per dieną.
2. Kas yra vidutinis jūsų webpages apkrovos laikas?

Vidutinis laikas, užimtas, kad pakrautų puslapį, pereina su vystymusi lankytojų skaičiumi. Jūsų tikslas suteikia jūsų lankytojui didelę naršymo patirtį. Taip, jei vidutinis laikas, užimtas, kad pakrautų puslapį ant naršyklės nuo laiko, kiekvienas renka URL yra mažiau kaip creditai pora sekundžių, jūs esate puikus. Antra, jei šis laikas yra kažkas daugiau kaip penkios ar dešimt sekundžių tada nesvarbu, kokį internetinį verslą jūs valdote, jūsų verslas siekia bėdos. Bet koks apkrovos laikas tarp dviejų iki penkių sekundžių yra beveik gerai. Penkeri dešimt antra zona yra pilka, bet kuo daugiau ji eina iki dešimtos sekundės tam, kad pakrautų puslapį vidutiniškai, tuo rimčiau jūs turite galvoti apie perjungimą per savo svečių priėmimo paslaugas į specialius serverius nuo pasidalintų vieno dolerio banknotų.

3. Kiek aiškių serverio procesų jūs bėgate kiekvieną dieną, paskolos internetu ir kiek serverio išteklių šitie procesai vartoja?

Jūs valdote daug procesų kiekvieną dieną, ar jūsų klientai valdo tokius procesus? Jei jūs valdote nesuskaitomą daugybę mažų procesų kiekvieną dieną tada anksčiau ar vėliau, jūs ketinate gauti žinių iš savo pasidalinto svečių priėmimo paslaugų teikėjo. Jei jūs valdote sunkų procesą čia, ar ten tada pranešimas yra turbūt aplink kampą. Taip, jei jūs planuojate valdyti procesus, kurie naudoja reikšmingus serverio išteklius tada tai yra laikas jums pasitraukti į specialų serverį. Pasidalintas svečių priėmimas tiesiog neaprūpina pakankamos laisvės ar lankstumo jums, kad valdytų visus procesus, kad jūs reikalingas bėgimo.

4. Kiek kitos žiniatinklio svetainės yra priimtos ant IP jūsų žiniatinklio svetainės svečių priėmimas?

Skirtingai nuo specialaus serverio, pasidalintas priims daug kitų žiniatinklio svetainių. Kiekviena iš šitų žiniatinklio svetainių panaudos savo išteklių akciją. Taip, jei jūsų verslas auga ir jūs turite panaudoti daugiau valdžios aptarnauti jūsų klientus, jūs galite laukti padidėjimo kliento nepasitenkinimo judėjimas pirmyn. Jei jūsų pasidalintas svečių priėmimo serveris priima dešimt ar daugiau žiniatinklio svetainių šalia jūsų verslo tada, tai yra laikas jums pasitraukti į jūsų savą specialų serverį. Kliento nepasitenkinimas yra viena iš didžiausių priežasčių už prarastų pardavimų. Nepraraskite savo pardavimų, sukeldamas kliento nepasitenkinimo dėl neefektyvių serverių.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *