LPG veido masažas – kaip atsikratyti spuogų, juodų taškelių ir riebios odos

parašė , 2022-11-03 22:23

LPG veido masažas

Pradėkime nuo pagrindų. Pakalbėkime apie LPG veido masažą. LPG reiškia limfos siurblio masažą. Ir taip, tai skamba šiek tiek keistai. Bet patikėkite manimi, tai turi visišką prasmę. Limfos siurblio masažas – tai rankinio masažo technika, naudojama limfos tekėjimui organizme pagerinti. Tai savo ruožtu gali padėti atsikratyti celiulito, sumažinti vandens susilaikymą ir net pagerinti spuogų būklę! LPG veido masažas naudojamas siekiant pagerinti limfos tekėjimą veido srityje, o tai gali padėti išvalyti spuogus, sumažinti inkštirus ir užkirsti kelią riebiai odai. Lieknėjimo Studija Klaipėdoje ir kitos paslaugos.

Kas yra LPG veido masažas?

Lieknėjimo StudijaPirmasis LPG veido masažo žingsnis – veido valymas. Tai svarbu, nes nenorite masažuoti purvino veido. Valydami veidą pirštų galiukais švelniai masažuokite odą. Tai padidins odos kraujotaką ir padės išvalyti poras. Kitas LPG veido masažo etapas – šveitimas. Šveitimas svarbus, kad atsikratytumėte negyvų ląstelių, neužsikimštų poros ir geriau įsigertų odos priežiūros priemonės. Galite naudoti veido šveitiklį arba cheminį pilingą. Abu šie būdai padės nušveisti odą. Kitas žingsnis – senėjimo stabdymas. Šio žingsnio metu švelniai masažuokite smilkinius ir sritį tarp antakių. Švelniai masažuokite šias vietas apie 3 minutes. Čia yra limfmazgiai, todėl tai padės pagerinti limfos tekėjimą. Plačiau: https://bodylines.lt/musu-paslaugos/lpg-masazas-veidui čia.

LPG veido masažo su alyvuogių aliejumi nauda

Tai daugybė privalumų, sutalpintų į vieną veido masažą! Pakalbėkime apie tai, kaip LPG veido masažas su alyvuogių aliejumi gali padėti atsikratyti spuogų ir juodų taškelių. Pirmiausia jis valo ir šveičia odą. Odos šveitimas kartą ar du kartus per savaitę yra puikus būdas atsikratyti negyvų ląstelių. Negyvosios ląstelės gali užkimšti poras, todėl gali atsirasti spuogų ir inkštirų. Odos valymas kartą ar du kartus per dieną taip pat labai svarbus siekiant išvengti spuogų ir juodų taškelių. Kitas būdas, kuriuo LPG veido masažas su alyvuogių aliejumi gali padėti atsikratyti spuogų ir inkštirų, yra odos drėkinimas. Odos drėkinimas gali padėti sumažinti riebalų gamybą ir užkirsti kelią spuogams. Alyvuogių aliejus puikiai drėkina odą. LPG veido masažas su alyvuogių aliejumi gali padėti išvengti riebios odos.

Kaip atlikti LPG veido masažą su alyvuogių aliejumi?

Pirmasis žingsnis – nuvalykite veidą. Taip pašalinsite visus nešvarumus ar makiažą, kurių gali būti ant odos. Kitas žingsnis – nušveisti odą. Galite naudoti cheminį šveitiklį arba šveitiklį. Dabar seks masažo dalis. Masažo metu turite pašildyti aliejų. Tai neleis šaltam aliejui sukrėsti jūsų odos. Pradėkite masažuoti smilkinius. Pirštų galiukais darykite mažus ratus pagal laikrodžio rodyklę. Tai padės pagerinti limfos tekėjimą. Dabar pereikite prie srities tarp antakių. Pirštų galiukais masažuokite šią sritį mažais apskritimais prieš laikrodžio rodyklę.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *