Pasimokykite apie efektyvius srities vardo registracijos kelius

parašė , 2013-05-11 21:20

Srities vardas duoda suprasti unikalią identifikavimo virvelės seką, kuri reiškia valdžią – administracinis ir kitaip, internete. Srities vardai privalo būti interpretuoti pagal taisykles ir taisykles, apibrėžtas Srities vardo Sistemos (DNS). Po to, kai srities vardas yra užregistruotas per archyvarą, kuris yra akredituotas interneto Korporacijos Paskirtiems Vardams ir Skaičiams (ICANN), tai pasiekiama į partiją, kuri užregistravo tai tam, kad funkcionuotų su tinklo erdve. Be ICANN, techninė administracinė organizacija taip pat valdo registratūrą. Srities vardo registracija turi būti pagrįsta apsvarstymu tam tikrų paskolos internetu nuo 18 metu faktorių, kurie gali padėti jos pakėlime tinkle.
Sekite, žingsniai duoda apačioje, jei jūs norite turėti gerą srities vardą savo žiniatinklio svetainei

Reikšminio žodžio turtingas srities vardas – Įsitikina, kad jūs pasirenkate reikšminį žodį turtingas srities vardas registracijai. Tai padėtų jums jūsų svetainės paieškos sistemoms optimizavime. Su aukštesnėmis padėtimis rangų skalėje ant tinkamų reikšminių žodžių ant paieškos sistemų, jūs galėjote vairuoti pardavimus. Su Google Reikšminio žodžio Įrankio pagalba, jūs galite sužinoti kreditai daugiau apie potencialius srities vardus, kad svarstytumėte registracijai. Įrankis turi reikšminio žodžio minčių paraišką, kuri siūlo idealius vieno dolerio banknotus, pagrįstus jūsų pasiūlymais. Jei jūs norite įkurti blog, šis įrankis yra naudingas reikšminių žodžių išrinkime, kurie bus įtraukti į jūsų blog paštus. Jūsų reikšminio žodžio padėtys rangų skalėje gali neabejotinai gerėti vartojant frazes, siūlytas Reikšminio žodžio Įrankio.

Akronimai – Naudoja tam tikrus populiarius akronimus tam, kad gautų daugiau minčių apie galimus srities vardus.

Reikšmė – Jei galimas pasirenka tą sritį, kuri reiškia kreditai internetu reikšmę. Jei tai gali apibūdinti visaapimantį tikslą, kuriam jūs pradėjote savo žiniatinklio svetainę, tai būtų net geriau.

Registras jūsų vardu – Jūs turite užregistruoti savo sritį jūsų vardu. Jūs galite manyti, kad tai akivaizdu, bet buvo atvejų, kai žmonės lengvai padaro klaidą šios padarytos teisės gavime.

Panaudokite WHOIS Lookup – Naudojant WHOIS Lookup ypatybė, jūs galite sužinoti tam tikro srities vardo registrant. Archyvaro kontakto informacija gali būti panaudota tam, kad užmegztų ryšį su kompanija.

Jei jūs laikotės patarimų, duotų čia srities vardo registracijai, tai įsitikintų, kad jūs darote didžiąją dalį savo žiniatinklio svetainės. Ar jūs norite valdyti savo žiniatinklio svetainę verslo ar asmeniniu tikslu, jūs visada norėtumėte to optimizuotas tam, kad taptumėte populiarus. Šituos patarimus gali laikyti tikru šūviu būdais pasiekti tai.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *