Planuojame plaukimą baidarėmis Vilniuje

parašė , 2019-12-27 18:18

Plaukimas baidarėmis Vilniuje sudomina vis daugiau žmonių, kurie nori pailsėti nuo miesto šurmulio ir turiningai praleisti laiką. Dažniausiai domina plaukimui nuomojamos baidarės Nerimi, bet populiarūs ir kiti maršrutai. Ką reikia žinoti apie plaukimą Vilniuje?

NerisIštisus metus nuomojamos baidarės Vilniuje, todėl norintys plaukti gali beveik bet kuriuo metu plaukti pasirinktu maršrutu. Tiesa, reikia tik žinoti, kad oro sąlygos tam turi būti palankios. Pirmas iššūkis laukia tuomet, kai reikės pasirinkti baidarių nuomotojus. Jų yra tikrai daug, todėl daugeliui kyla klausimai susiję su geriausio pasirinkimu. Galima tik patarti, kad svarbiausia nuomotis baidares iš legaliai veiklą vykdančių nuomotojų, tuomet ir apgavysčių galima išvengti. Taip pat galima ieškoti atsiliepimų ir rekomendacijų iš jau plaukusių žmonių. Tai padaryti galima ieškant atsiliepimų įvairiuose forumuose, socialiniuose tinkluose ar tiesiog bandant surasti bet kokią informaciją Google paieškoje. Žinoma, jei turite daug draugų ir pažįstamų, tai galima sužinoti pas juos, kuris baidarių nuomotojas ir maršrutas labiausiai patiko.

Su maršruto pasirinkimu reikia elgtis šiek tiek kitaip. Žinoma, kad galima ieškoti atsiliepimų iš jau plaukusių žmonių, tačiau reikia patiems perskaityti maršrutų aprašymus, kurie būna prie kiekvieno maršruto ir peržiūrėti nuotraukas su vaizdais iš plaukimo tuo maršrutu. Kiekvienas gamtos grožį supranta ir vertina skirtingai, todėl reikėtų patiems pasirinkti tai, ką norėtumėte pamatyti ir tai, kas jums gražu. Taip pat renkantis maršrutą reikia gerai įvertinti savo fizinį pasirengimą ir tai, kaip norite praleisti plaukimą. Vieni nori ramaus plaukimo, todėl renkasi kelių valandų ramų pasiplaukiojimą, o kiti nori kelių dienų plaukimo su ilgiausiais atstumais. Pavyzdžiui, nuomojamos baidarės Nerimi populiariu maršrutu nuo Ožkinių iki Baltojo tilto. Tai maršrutas, kuris yra apie 15 km ilgio ir plaukimu galima bus mėgautis iki 4 valandų. Plaukimas tikrai neprailgs ir patiks net ir tiems, kurie plaukia pirmą kartą. Be to, baidarės Vilniuje nuomojamos ir baidarių entuziastams. Galima rinktis populiarų 2 dienų plaukimą nuo Baltojo tilto iki Kernavės, kuris tęsiasi apie 70 km.

Planuojant plaukimą baidarėmis reikia pasirinkti tinkamą baidarių nuomotoją ir išsirinkti labiausiai viliojantį maršrutą. Tuomet beliks tik rezervuoti jums tinkamą laiką ir ruoštis šioms pramogoms. Nepamirškite pasiimti visų reikiamų daiktų, kurie bus reikalingi plaukimo metu, op jeigu planuojate plaukti su nakvyne, tai reikia atitinkamai pasiruošti ir nakvynei reikalingus daiktus.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *