Puiki kūdikio dovana, srities vardas

parašė , 2016-06-07 15:59

Nuo priėmimo aš gavau, iškeldamas klausimą apie šią temą su mano draugais, didžioji dalis jūsų manys, kad aš esu kvailas šio straipsnio pavadinimo skaitymas. Srities vardai kaip kūdikio dovanos? Kas bebūtų išgirdo apie tokį beprotišką daiktą! Tai gali atrodyti ypač juokinga tiems jūsų gana laimingas būti mano kartos. Kuo karta yra, kad, jūs galėtumėte paklausti? Gerai, senas: aš daužiau pirmą Boomers į jų vaikiškas loveles iki kelių mėnesių.

Vėliau Boomers, ir tie Kartos X ir Y nesijuokia taip garsiai iš minties apie srities vardus kaip kūdikio dovanos, bet galbūt jie tiesiog gerbia mano pažangius metus. Generolas Z, taip pat žinomas kaip millennials, mano, kad tai yra didelė mintis, bet šią datą seniausias tūkstantmetinis dar neturėjo jo dešimtos gimimo dienos; jie negali veikti to

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Ok, jei jūs esate per savo pirmus kvatojimus, leidžia mus mesti kitą žvilgsnį į mintį apie srities vardus kaip kūdikio dovanos. Galvokite apie tai: kas kvaila apie nebrangų, dovana "viena iš rūšies" naujagimiams, kuriuos jie panaudos visur jų gyvenimuose?

Visi duoda apsirengimą. Kūdikis perauga tai, tokiu greičiu kaip jūs perkate tai. Be to, kas yra apsirengimas iš tikrųjų, kūdikis ar tėvai? Kiek žmonių jūs žinote, kad rodo jų bronzinius kūdikio batus? Duokite tam vaikui srities vardą su asmeniniu elektroniniu paštu, kuris lydi tai kaip kūdikio dovaną, ir vyresnį, jie gauna vertingesnį, kuriuo ši dovana taps. Jūs manote, kad aš esu beprotiškas? Gerai, JohnSmith taškas-com kainavo kažkokiam laimingam vaikinui mažiau kaip dešimt dolerių, ir dabar jis įvertino, kad vertė yra 5.000$! Aš susilažinsiu, kad mūsų John Smith nepasieks kokiu nors mastu taip daug jo bronziniams batams.

Bet pinigai yra nereikšmingi. Mes visi žinome, kad dauguma sričių nevertins 500 sulenkimų. Ko mes galime tikėtis yra jų ilgas naudingumas; kadangi elektroninis paštas beveik pakeitė sraigės paštą, vaiko elektroninio pašto adresas yra turbūt svarbesnis negu jų gatvės adresas.

Taip, ką, jūs sakote! Vaikas gali gauti elektroninio pašto adresą veltui vėliau. Jūs esate teisus. Kaip does:JohnSmith234567atgoogle išmargina-com garsą? Kas tarp jo draugų ir pažįstamo per tuos metus ketina atsiminti tai? JohnSmith taškas-com, tačiau visada gaus jo paštą. Kuris atneša mums kitai svarstomai problemai.

Lengvai atsimintos sritys dingsta greitai. Žmonės perka juos iki dešimčių milijonų metai. JohnSmith taškas-com>, pavyzdžiui buvo nupirktas ko nors kito negu John Smith, besitikintis parduoti tai John labiau vėlesnėms partijoms. Bet tai vis dar palieka JohnSmith tašką – ir JohnSmith tašką-Ws. Taškas – pozicijose Indijai ir Taške-Ws Samoa. Abi tobulai gyvybingos, įstatyminės sritys po IANA kryptimi (internetas Paskirta Skaičių Valdžia), kuris yra ICANN priemonė (interneto Korporacija Paskirtiems Vardams ir Skaičiams), iš pradžių išvystytas po Jungtinių Valstijų Kongreso kryptimi.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Jei jūs vis dar juoksitės iš minties apie sritis kaip kūdikio dovanos, aš neimsiu jos asmeniškai. Nupirkite visus drabužius ir neaiškius gyvūnus, kurių jūs norite; srities vardas yra kažkas, kuris jūs būsite atsimintas ilgam po to, kai tie drabužiai ir žavus stuffies yra parduoti vėl garažo pardavinėjime.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *