SMS siuntimas

parašė , 2012-12-03 14:15

SMS internetu – turbūt labiausiai vartojama bendravimo priemone Lietuvoje. Siųsti SMS įmanoma iš iš esmės bet kurios žemės vietos, į beveik bet kokį kitą pasaulio kampelį. Taigi nuo ko prasidėjo SMS istorija ir kaip ši naujovė yra pritaikoma dabar?

SMS (trumpųjų žinučių servisas) idėja pirmą kartą buvo paminėta ~1982 metais. Tiesa, pačios sistemos sukūrimas truko gana ilgai – ~1992 metais SMS siuntimas internetu tapo prieinamas kai kurių operatorių klientams. Aišku vien tik standarto sūkurimo nepakako, kad SMS siuntimas taptų plačiai naudojama ir populiari paslauga. Iki pat 1999-ųjų tekstines žinutes buvo galima siųsti tik to pačio tinklo vartotojams, tad tai ypatingai trukdė plėstis šiam naujoviškam servisui.

sms internetuKalbant apie konkrečius skaičius – ~2000 metais Didžiojoje Britanijoje vienas vartotojas vidutiniškai išsiųsdavo ~35 žinutes per vieną mėnesį 1 mėnesį. Štai 2006-aisiais per Kalėdas buvo išsiųsta net 205 milijonai SMS! Taigi SMS siuntimas pradėjo populiarėti tik XXa..

Taigi, per kelis dešimtmečius SMS siuntimas tapo neįtikėtinai populiarus. tekstinių žinučių siuntimas yra vykdomas iš esmės visų apsaugos sistemų, kad turto savininką perspėti apie galimas vagystęs, SMS žinute įmanoma atsiskaityti už automobilių būvimą stovėjimo aukštelėje, per kelis metus iš SMS evoliucionavo MMS, šios paslaugos dėka buvo galima siųsti net paveiksliukus, melodijas.

SMS siuntimas buvo naudojamas ir teisėsaugos. Teisėsaugos institucijos naudojosi galimybę siųsti “nematomas” žinutes, kad susekti įtariamuosius.

Tiesa, viena iš labiausiai naudingų naujovių, tai SMS Siuntimas internetu. Kaip veikia SMS siuntimas internetu? Ogi velniškai paprastai.

Svarbiausias dalykas, kurį Jums reikia padaryti, norint siųsti SMS internetu, tai surasti tinklapį, kuris suteikia galimybę tai daryti. Šiandien Lietuvoje tokių svetainių yra gana daug, taigi Jums užtenka į ”Yahoo” ar kitą paieškos variklį įvesti žodžių junginį “SMS Internetu”. Veiksmai, kuriuos reikia padaryti toliau, tai įsijungti rastą tinklapį ir įvesti SMS internetu tekstą bei gavėją ir išsiųsti SMS internetu. Tarpkitko, siunčiant SMS patariama pasirašyti – juk gavėjas nežinos, kad SMS žinutę siunčiate ne kas kitas, bet Jūs.

Bandote surasti gudrybę? Puikus dalykas yra tas, kad tokios nėra. Paprastai tokie tinklapiai savo paslaugas teikia visiškai nemokamai, tiesa su sąlyga, kad turėsite galimybę išsiųsti tik ribotą SMS žinučių kiekį. Jei ,turėsite siųsti daugiau SMS žinučių – Jums reikės įsigyti narystę tame tinklapyje.

Tokie puslapiai yra aukso vertės, kai būtinai reikia išsiųsti žinutę, o Jūs tiesiog neturite sąskaitos ar dar blogiau, Jūsų telefonas yra sugedęs, ir neturite šansų savo SIM kortelės panaudoti kitame telefone.

Taigi SMS siuntimas – labai naudingas ir geras dalykas, išgelbesiantis iš tikrai ne vienos neplanuotos situacijos.

Papildoma informacija – ar girdėjote apie esurasymas.lt ir es-isidarbinimas.lt aprašomą pasiūlymą – pirmas kreditas nemokamai?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *