Studentu paskolos

parašė , 2013-04-04 10:55

Milžiniškos paskolos yra paskolos, kurios pasiekia studentu paskolos daugiau studentu paskolos negu tradicinės pritaikymo paskolos ribos, kurios buvo nustatytos Fannie Mae ir Freddie Mac. Jie leidžia žmonėms gauti daugiau, negu maksimalūs 417.000$ paskoloje, kurią jie gali išmokėti po 30 iki 50 metų. Kaip yra akivaizdus, jie iškelia didesnius pavojus skolintojams. Ir tai yra, kodėl vidutinės milžiniškos paskolos normos yra žymiai aukštesnės negu amžininkai. Bet nepaisant to, jūs galite vis dar gauti geriausius kursus ir išeiti su daugiau savitarnaujančio sandorio. Viskas ką jūs turite padaryti yra, persekioja besilaikančius patarimus.
a. Susitarkite greitieji kreditai dėl didesnio mokėjimo grynaisiais. Dažniausiai, skolintojai paprašo, kad paskolos gavėjai paaukotų tiek daug, kiek 10 iki 20 procentų mokėjimui grynaisiais milžiniškoje paskoloje. Bet jei jūs esate atviras tam, jūs galėtumėte viršyti normalų laukimą. Tas būdas, jūs galėjote sumažinti savo dues ir nuleisti jūsų palūkanų normos užmokesčius, kurie galėjo išgelbėti jus daugiau pinigų per jo trukmę.

Studentu paskolosb. Pagerinkite savo kredito rezultatą. Tai yra paprastai vienas iš įtakingiausių faktorių milžiniškame paskolos studentu paskolos pritarime, kadangi tai atspindi jūsų įsiskolinusią istoriją ir mokumą. Prašom įsitikinti, kad tai yra už 720 ar bent jau kaip šalia puikaus creditas reitingo kiek galima. Jei jūs turėjote tam tikras problemas praeityje, nesijaudinti. Jūs galėjote sąmoningai gauti mažas trumpalaikes paskolas anksčiau gavimo milžiniškos paskolos studentu paskolos ir paskui užmokėti tai laiku, tokiu būdu jūsų kredito įvertinimas atrodo žvaigždžių. Kai viskas atrodo gana priimtina, jūs galėjote tada tęstis į kreipimas dėl didesnių kiekių.

c. Gaukite konsultantą. Tai galėtų iškelti papildomas išlaidas Tavim dėtas. Bet jei jūs norite gauti žemesnes normas, jūs turite atsižvelgti kas eksperto patarimas dėl klausimo. Jie paprastai turi pulsą ant to, kokie standartai ir skirtingų bankų ir finansų įstaigų reguliavimas yra. Ir jie gali spręsti jūsų reikalavimus, kad tai atrodytų labiau daug žadantis vadybai.

d. Priešingai, jūs galėjote tik pasirašyti normos pavojus. Yra žiniatinklio svetainių, kurios egzistuoja, kad duotų žmonių informaciją apie įperkamiausias normas, kaip jie keičiasi. Ir yra net internetinių skolintojų, kurie nusiųs jums pranešimus, jei jūs pasirašysite į jų sąrašą. Taip, jūs galėjote taip pat nuspręsti tikrinti savo pasirinkimą kasdien be išorinės pagalbos. Bet tik tokiu būdu jūs galite garantuoti, kad jūs apėmėte visus pagrindus, ir esate be perstojo informuotas net nepaisant to, kad jūs esate išvykęs užsiėmęs kitais prioritetais, galėtų be to pasinaudoti kuris šitie daiktai.

e. Pagaliau, svarstykite hibridinę reguliuojamą normos paskolą. Nors tai ne būtinai leidžia jums sutaupyti ant grynųjų pinigų, tai tikrai duoda jums kažkurį laiką nuolat uždirbti būtinus pinigus, kad susidorotų viršuje su dues jūsų milžiniški paskolos reikalavimai. Hibridinė RANKA turi įkurti jus su pradinėmis milžiniškomis paskolos normomis, kurios yra žemiau bendros pagrindinės linijos. Bet tikrai atkreipkite dėmesį, kad tai tiktai trunka nuo 3 iki 10 metų. Po kurio, einančios paskui normos bus sureguliuotos metiniu pagrindu, kad apimtų naudą, prarastą skolintojo per pirmą periodą.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *