Tai teisėta, kad paslėptų srities vardo savininko tapatumą whois informacijoje?

parašė , 2016-05-22 13:17

Srities vardo Nuosavybės Privatumas buvo karšta tema neseniai. Daug vartotojų srities vardo savininkų trečiosios šalies " Privatumas Protection" ar " Įgaliotas Registration" paslaugos, kad paslėptų jų teisingą tapatumą. Srities vardo Privatumas panėšėja į turėjimą neregistruoto telefono numerio, kuris nėra pasiekiamas bet kokioje telefono abonentų knygoje ar internetinėje duomenų bazėje. Tai reiškia, kad, darydamas WHOIS Paiešką, jūsų srities vardas registrant informacija pasirodo su kaukėta ar apgaulinga informacija, priklausančia paštui ar elektroninio pašto siunčiamai paslaugai. Šis straipsnis turi reikalo su teisėtumu slėpti jūsų srities vardo nuosavybės tapatumą.
Privatumo Paslauga Tampa Savininku?

Srities vardo savininkas gali būti atpažintas srities WHOIS įrašų. Registrant informacija turi aiškiai parodyti Vardą, Adresą, elektroninio pašto Adresą ir srities vardo savininko Kontaktinį numerį. Bet kai privatumo paslauga yra įjungta, jūs nepasiekiate, kad pamatytumėte juos. Vadinasi, svarbus klausimas, kuris kyla yra, ar asmuo pavadino, kadangi Registrant yra defacto savininkas.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Garsiu kibertupinčiu atveju SolidHost v. NameCheap, pastarasis buvo Privatumo Apsaugos tiekėjas, kuris paminėjo jų kontakto detales kaip srities vardo savininkas. Kietas Šeimininkas primygtinai reikalavo, kad jie atskleistų teisingą tapatumą srities savininko, nuo kurio jie atsisakė. Kietas Šeimininkas iškėlė NameCheap bylą Kalifornijoje. Laikiname judėjime, teismas laikė, kad NameCheap, įrašydamas save savarankiškai į sąrašą kaip ginčijamo srities vardo savininkas buvo pagalba kibertūpimui, nors tikras savininkas galbūt skirtingas asmuo, kuriam NameCheap tiktai laikė globojamą srities vardą. Šis nuosprendis buvo gautas su trupučiu kritikos ir daug dviejų pensų nuo daugumos žmonių.

Kitu atveju, kur Srities vardo Archyvaras bankrutavo ir buvo vis dar įrašytas į sąrašą kaip sritis Registrant, teismas liepė, kad besibylinėjantys verslo partneriai atskleidė srities nuosavybės informaciją ir handover detalės į ICANN, kuris tada palengvins perkėlimą ir perkels sritis pas naują Archyvarą.

Kas Yra Įstatyminis Naudojimas Srities vardo Privatumo Apsaugai?

Srities vardo Privatumas yra svarbus daugeliu atvejų, specialiai įstatyminiams verslo tikslams, kur kompanija nori miglotai nupirkti srities vardus, kad gautų juos būsimoms produkto pradžioms ar vidaus verslo tikslams. Ne Vyriausybės įstaigos, kaip žinių diktoriai, tiriamieji žurnalistai, švilpimo pagyrūnai ir net tyrėjai gali norėti pasilikti anoniminiai, rezervuodami srities vardus ir gali norėti paslėpti savo tapatumą jų savam saugumui.

Tokiu būdu Tai Teisėta?

ICANN žiniatinklio svetainė išdėsto kad: " Privatumas ir įgaliotos paslaugos yra už 2001 RAA ir 2009 RAA apimties. Kad nustatytumėte, kas yra apimtas srities vardo už įgaliojimo ar privatumo paslaugos, prašom kreipkitės į paslaugų teikėjo paslaugos terminus. Jei jūs turite nusiskundimą, apimantį įstatymą ar reguliavimą, jūs galite norėti pasiųsti klausimą pas tinkamą įstatymo priežiūros agentūrą jūsų jurisdikcijos viduje ar siekti teisėto patarimo. & quot;

Tai tęsia išdėstyti kad: " 2013 RAA reikalingas kad privatumas ir įgalioti paslaugų teikėjai: Atskleiskite paslaugos terminus (apimdamas įvertinantis), ant jos žiniatinklio svetainės ir/ar archyvaro žiniatinklio svetainės ir apsistokite prie tokių terminų; Publikuokite kontakto piktnaudžiavimo/pažeidimo punktą; Atskleiskite verslo kontakto informaciją apie jos žiniatinklio svetainę ir/ar archyvaro žiniatinklio svetainę; ir Publikuokite ir apsistokite prie terminų paslaugos ir apibūdinimo procedūrų ant jo žiniatinklio svetainės ir/ar archyvaro žiniatinklio svetainės, tokių kaip apdorojimas piktnaudžiavimo ar prekyženklio pažeidimo pranešimų, komunikacijos apdorojimas, sąlygos pasibaigiančios paslaugos, Whois duomenų publikacijos sąlygos, ir prieiga prie serviso tarnybų. & quot;

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Lemiamas argumentas yra, kai ICANN mini tai " prašom pažymėti, kad parodymas privatumo ar įgaliojimo apsaugotų Whois duomenų nėra netikslus. Tiktai prašom pateikti nusiskundimą, jei jūs negalite susisiekti su srities vardo savininku dėl netikslaus privatumo ar įgaliotos paslaugos Whois duomenys. & quot; Tai reiškia, kad, tik jei jūs nesugebate surasti teisingą tapatumą savininko po reikiamo stropumo tikrinimo, tiktai tada gali jūs skųstis į ICANN, ir jie pabandys surasti ištikimą savininką.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *