Tarptautinė sritis: Šri Lankos.lk

parašė , 2014-12-15 10:44

Registracija srities vardui gali būti sudėtingu verslu, ypač jei jūs laikote registraciją bendrai aukščiausiojo lygio sričiai tokiu as.com. Kodėl tai sudėtinga?.com yra populiarus pasirinkimas daugeliui žmonių, ir nėra jokios klaidos, kurioje.com traukia aukštą eismą. Tačiau, galėtų pasirodyti, radimas vardo, kuris nėra paimtas būtų sudėtinga užduotis. Dauguma vardų yra jau užregistruoti. Gali pasirodyti, registracija tarptautinei sričiai yra lengvesnis pasirinkimas. Tarptautinės sritys yra taip pat geresnės, jei jūs tikitės skirti į specifinę rinką ar šalį.
Vienas toks šalies kodas aukščiausiojo lygio tarptautinė sritis, kurią kiekvienas gali svarstyti yra.lk Šri Lankai. Šri Lanka yra sala Indijos vandenyne. Su 2012 surašymu, yra gyventojų 20 277 597 šalyje, su nominaliu $64 milijardų GPD apytikriu apskaičiavimu. Šri Lanka turi klestinčią ekonomiką su stipriais kilimo tempais per dešimtmetį.

l lk sritis yra valdyta LK Srities Registratūros. LK Srities Registratūra yra išdėstyta Skyriuje Kompiuterijos ir Projektavimo (CSE) universitete Moratuvos Šri Lankoje. Tai buvo nustatyta 1990 ir tęsia išvystyti infrastruktūrą.lk srities į šią dieną. Moratuvos universitetas yra srities vardo oficialus rėmėjas.

Yra daug priežasčių, kodėl kiekvienas turi užsiregistruoti.lk sričiai: vienas būdamas, kad ccTLD yra taip nepakankamai atstovaujamas, jūs siektumėte rinką, kuri turi nedaug pavaizdavimo, ir todėl jūs galite pritraukti daugiau lankytojų, ypač tie Šri Lankoje. Net galima užregistruoti Šri Lankos sritį Sinhala kalba ar Tamil kalba, jei jūs domitės pabandyti. Nors, jei jūs tikitės užsiregistruoti, sąlygos reikalingas, kad jūs aprūpintumėte aiškų ir vertą pateisinimą už registraciją.lk šalies kodo viršūnės lygmens sričiai.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Daugumos antro lygmens sričių, esančių po aukščiausia-level.lk sritimi, nėra suvaržytos bet kokiu atveju, išskyrus.gov.lk (Vyriausybiniams Skyriams).sch.lk (Registruotos Mokyklos).net.lk (pripažintiems Interneto paslaugų teikėjams) ir, pagaliau.int.lk, kuris yra suvaržytas Tarptautinėms Sutarties Organizacijoms. Be tų, kitos antro lygmens sritys yra neribotos ir pasiekiamos registracijai.

Jei jūs manote, kad jūsų prekės ženklo saugojimas, registruodamasis tarptautinei sričiai tokiai kaip the.lk sritis Šri Lankai (greta kito tarptautinio ccTLDs), padės laikyti jūsų prekės ženklą, užregistruotą trečiosios šalies asmenų ir/ar kompanijų, piktai turinčių naudos iš jūsų prekyženklio.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *