Tinklas ir kompiuterių saugumas

parašė , 2012-11-18 07:45

Gerai, jei tai būtų pasakęs man mano tėvas, kai aš buvau 2 amžiaus metai, aš suprasiu. Bet kai šiandien, mano savas kompiuteris sako man, kuris, kai man esu 34 metai, įdomu, kodėl aš išleidau 1500$ savo kompiuterio aparatinei įrangai ir programinei įrangai tik, kad turėčiau (neįgyvendintą) šios didelės ir revoliucinės informacijos technologijos pašalpą?

Today’ s kibererdvė yra pavojingas. Niekas iš today’ s asmeninio kompiuterio vartotojai gali tvirtinti, kad jie niekada neturėjo Kompiuterių parduotuvė viruso svarstomos problemos ar asmeninio kompiuterio saugumo pažeidimo. Dabar, jei jūs today&rsquo skaičiavimas; s asmeninio kompiuterio vartotojų skaičius visame pasaulyje, jie netrukus bus 1 milijardas iki 2010 pagal analitikus. Kai aš matau visus Kompiuterių parduotuvė virusus, infekcijas, trojans, ir kas ne aplink mane, ir lygina tai su 1 milijardu nekaltų kompiuterių vartotojų visame pasaulyje, aš tiesiog gailiuosi ne tiktai tam milijardui vartotojų, bet man pačiam savarankiškai taip pat. Bet vėl, kaip bendras vartotojas savarankiškai, aš turiu sutikti, kad tai nebuvo visa paskutinio teismo diena visai pramonei nuo 1987, kai aš pradėjau panaudoti kompiuterius. Taip, kaip atsakingas narys šių didelių dalykų TAI revoliucija, aš turiu turėti kai kuriuos iš geriausių patarimų ir pokštų, kuriuos aš išmokau panaudoti, kad padaryčiau minimalų kambarį produktyvumui ant mano kompiuterio.

Prašom pažymėti, kad tai yra mokymo programa kažkam, kas turi pagrindinį Kompiuterių parduotuvė vartojimo mokėjimą. Tiems, kas yra newbies, aš rekomenduočiau klausti vietinio expert’ s pagalba prieš kažko paminėto šioje mokymo programoje išmėginimą. Tuo atveju, pasispauskite užmokesčiui iš turtingumo. Jūsų savam patogumui, išspausdinkite šią mokymo programą žingsnis po žingsnio instrukcijoms.

Dabar, išleiskite mane aiškinti abu pasirinkimą detaliai;

BŪTINOS SĄLYGOS: Įsitikinkite, kad jūs turite Kompiuteris akcija disko variklį (Rašytojas), tušti writable kompaktiniai diskai, Windows OS kompaktinis diskas (paleidžiamas), kuris turi savyje rinkmenas tokias kaip Format.exe, Scandisk.exe, FDisk.exe, ir Attrib.exe rinkmenos. Microsoft Office CD, Antiviruso kompaktinis diskas, GoldenHawk kompaktinio disko Rašymo Programinė įranga DOS (copy2cd.exe ir cdtools.exe), Serijos numeriai jūsų Licencijos, Pagrindinės plokštės, VGA, Tinklo, Garso ir Modemo prietaisų Vairuotojo kompaktiniai diskai. Pasirinktinai, duomenų perkėlimas (naudojantis ar ) jie programinė įranga iš bet kokio interneto Café kai jūsų savas kompiuteris yra nepasiekiamas ir taupyti tai ant kompaktinio disko, kad jūs galėtumėte panaudoti tai bet kuriuo metu saugumo tikslais;

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *