Turi būti reguliavimas ant srities tūpimo?

parašė , 2013-04-27 11:19

Aštrus pasiekiamų kokybiškų sričių smukimas iškelia klausimą dėl to, ar kažkas turi būti padaroma apie srities tūpimą. Srities tūpimas siejasi su asmeniu, kuris perka srities vardą, žinodamas, kad jie neketina panaudoti jį, kuris būtų kitaip panaudotas svetainei, kuri yra susijusi su sritimi. Yra skirtumo tarp srities tūpimo ir srities automobilių aikštelės. greita paskola internetu Kai jūs registruojate sritį viltyse panaudoti tai ateityje, jūs palikote savo sritį. Jei vienintelė priežastis, jūs supirkote sritį parduoda ją vėliau, tai jūs esate srities tūpimas.

Viena iš didžiausių kompanijų, kurios padarė tai yra srities archyvaro Tinklo Sprendimai. Kai vartotojai ieško srities vardą per savo svetainę ir nepirko srities, jie ieškojo, Tinklo Sprendimai nupirks tai. Kodėl Tinklo Sprendimai nupirktų tą sritį? Įsitikinti, kad, jei jūs norite to srities vardo ateityje, jūs turėsite nupirkti tai per juos

Neseniai aš ieškojau vienas verslui, kurį aš norėjau pradėti, bet toks, kurio aš norėjau buvo jau paimtas. Kai aš nuėjau į sritį, viskas, kas buvo buvo kai kurie skelbimai ir žinutė, sakant, kad šis srities vardas buvo parduodamas. Aš siunčiau elektroniniu paštu srities vardo savininkui, jei jis parduos jį man, ir kaina, kurią jis nusiuntė atgal beveik pargriovė mane iš mano kėdės. Aš paklausiau, jei jis turėjo planus panaudoti tai tikrai žiniatinklio svetainei, ir jis pasakė plastikiniai langai ne. Tai gavo mane mąstymas, turi ten būti kokiu nors reguliavimu ant žmonių, kurie tik tupia ant jų ir neturi jokių planų panaudoti juos? Jei taip, kas reguliuotų tai?

Turėjimas reguliavimo, kurį aš jaučiu būtų bloga mintis. Su potencialu daryti milijonus nuo jų, aš manau, kad yra potencialo daug piktnaudžiavimo ir būtų neįmanoma susidoroti. paskola internetu Pavyzdžiui, kaip būtų bet kas sugebėti atskirti skirtumą tarp to, kai kažkas tik palieka srities vardą ar yra iš tikrųjų srities tūpimas. Taip pat, jei kažkas superka vertės srities vardą, kodėl jie neturi padaryti tam tikrų pinigų šalin jos? Jie buvo pirmi galvoję apie srities vardą ir padėję jų savus pinigus, taigi kodėl nepasukti naudą?

Kai tai reiškia tai, net nepaisant to, kad sistema, kurią mes turime vietoje dabar daro tai sudėtinga žmonėms užregistruoti kokybiškas sritis, nėra jokių įmanomų sprendimų taisyti tai. Jūs ar turite poniui viršuje kai kuriuos papildomus grynuosius pinigus, kad nupirktumėte sritį nuo kažko, kas jau valdo sritį, ar suvokti skirtingus pakitimus, kurie yra pasiekiami, kad nupirktų nuo archyvaro.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *