10 geriausių lauko augalų jūsų namams

parašė , 2022-08-27 23:34

Kambariniai augalai puikiai tinka jūsų namams apželdinti ir atgaivinti erdvę, tačiau jei turite lauko erdvę, kodėl gi neperkėlus lauko augalų į vidų? Išnešę kambarinius augalus į lauką, galite suteikti savo namams visiškai naują dimensiją. Tai ne tik iškart suteiks jūsų nuosavybei patrauklesnę išvaizdą, bet ir duos daug naudos, jei šie augalai augs lauke. Jie veikia kaip natūralūs oro filtrai, padeda kontroliuoti drėgmės lygį ir pritraukia apdulkintojus, pavyzdžiui, paukščius ir drugelius, ir tai tik keletas pavyzdžių. Lauko augalai turi daugybę puikių pasirinkimų: nuo paparčių, mėgstančių pavėsį, iki vijoklinių, mėgstančių laipioti. Perskaitykite 10 geriausių rekomendacijų, kaip įsileisti lauko augalus į vidų. Lauko augalai už gerą kainą.

Anglų gebenė

AugalaiJei norite greitai augančių vijoklinių augalų, kuriems nereikia daug dėmesio, angliškasis gebenė yra puikus pasirinkimas. Jį galite pasodinti ant grotelių arba tiesiog leisti jam augti ant sienos ar baldo. Tai vienas iš geriausių kambarinių vynmedžių, tinkamų auginti esant mažam apšvietimui. Puikiai tinka biurams, miegamiesiems ar bet kuriai kitai erdvei, kurioje yra mažai natūralios šviesos. Jos nereikia daug laistyti ir ji gali padėti sumažinti patalpų oro taršą. Angliškoji gebenė yra toksiška šunims, todėl būtinai laikykite ją atokiau nuo jų. Žmonėms ji netoksiška, tačiau retais atvejais gali sukelti alerginę reakciją. Prisilietę prie augalo būtinai nusiplaukite rankas, kad išvengtumėte alerginės reakcijos.

Fikusas

Fikusai yra puikūs kambariniai medžiai. Juos lengva prižiūrėti ir jie gali augti patalpoje ištisus metus. Yra daugybė fikusų veislių, tarp jų ir įvairiaspalvė "tigro žievės" veislė, turinti gražius dryžuotus lapus. Fikusai yra puikūs kambariniai augalai, nereikalaujantys daug priežiūros, juos lengva dauginti stiebo auginiais. Be to, jie puikiai tinka vaikams ar klasėse, nes labai atleidžia, jei netyčia nuvirsta. Geriausiai jie auga šviesioje, netiesioginėje šviesoje. Jie nėra išrankūs vandeniui, tačiau mėgsta, kad būtų tolygiai drėgni, todėl būtinai dažnai juos tikrinkite. Atminkite, kad fikusai yra nuodingi ir žmonėms, ir naminiams gyvūnams, ypač jei jų žievė pažeista. Jei turite mažų vaikų arba mėgstančių kramtyti augintinių, verčiau rinkitės kitą kambarinį medį. Fikusai taip pat nuodingi žuvims, todėl būkite atsargūs, jei turite akvariumą.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *