5 geriausi kvepalai prabangiam vairavimui

parašė , 2022-08-09 19:40

Kai vairuojate prabangų automobilį, tikitės prabangių įspūdžių. Viskas, pradedant sklandžiu valdymu ir baigiant interjero meniškumu, turi būti prabanga. Tai taikoma ir jūsų uoslei. Kai vairuojate mėgstamą automobilį, dar svarbiau, kad viskas jame būtų prabangu. Tai apima ir jūsų uoslę. Mažai kas yra maloniau nei leisti laiką prabangiame automobilyje, kuris dar ir patraukliai kvepia. Kadangi šiuose automobiliuose paprastai būna odinės sėdynės ir kiti paviršiai, ant kurių gali užsilaikyti kvapai, dar svarbiau rasti tinkamus kvepalus. Geriausi kvepalai, skirti prabangiam vairavimui, bus lengvi ir neperkrauti, o kartu leis mėgautis maloniu kvapu, kai sėdėsite savo mėgstamame automobilyje. Plačiau: https://amourdevil.com puslapyje.

Estee Lauder Advanced Night Repair Synchronized Recovery

KvapaiJei norite kvepėti taip, tarsi ką tik būtumėte grįžę iš prabangaus SPA centro, šie kvepalai yra jūsų kvepalai. Dėl šiuose kvepaluose esančios augalinių medžiagų infuzijos kvepėsite taip, tarsi būtumėte SPA centre, net kai esate automobilyje. Kvepalai pasižymi raminamuoju ir raminamuoju levandų kvapu, priešuždegiminėmis ir antioksidacinėmis kamelijų savybėmis, antioksidacinėmis ciberžolės savybėmis ir priešuždegiminėmis bei antioksidacinėmis imbiero savybėmis, todėl jie kvepia taip pat gerai, kaip ir jūsų oda. Šie kvepalai taip pat puikiai tinka žmonėms, kurie nori ko nors lengvo, bet kartu nori kvepėti pakankamai gerai, kad galėtų išeiti po darbo. Tai puikus derinys kvepalų, kuriuos galėtumėte dėvėti į darbą, bet kurie yra pakankamai lengvi, kad neužgožtų jūsų keleivių po kelionės namo. Jis taip pat puikiai tinka automobiliui, nes nėra toks, kuris išlipus iš automobilio liktų ilgam. Prabangūs automobilio kvapai ir specialisto patarimai.

Chanel No. 5

Jei norite kultinių kvepalų, negalite suklysti pasirinkę "Chanel No. 5". Šie kvepalai yra itin populiarūs pretendentai į geriausius kvepalus vairavimui. Šiuose kvepaluose yra jazminų, kurie garsėja atpalaiduojančiomis savybėmis, ir rožių, kurios žinomos dėl savo grožio privalumų, natų. Kvepalai taip pat turi vanilės užuominų, todėl kvepia šiltu, švelniu cukrumi. Tai puikūs kvepalai, jei norite kažko, kas būtų šiek tiek labiau pastebima, bet ne per daug pribloškiančio. Be to, tai ikoniškas kvapas, kuriuo kvepinosi daugelis garsenybių ir ikonų. Su šiais kvepalais jausitės kaip klasikinė Holivudo žvaigždė, net kai sėdėsite už vairo.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *