5 žingsniai, kad surastų puikų tinklo šeimininką

parašė , 2014-02-02 11:04

1. Identifikuokite savo minimalius reikalavimus

Kaip su dauguma daiktų gyvenime, su tinklu, priimančiu jus, gauna tai, už ką jūs mokate. Ten priima tiekėjus, kurie pasiūlys jums paskirtą ar virtualų svečių priėmimą ant supergreitų tinklų, su našta išlygintų serverių ir santykiu valdytų pranešimų. Problema yra, ji kainuoja jums sėkmę mėnesiniuose svečių priėmimo mokesčiuose, ir tos ypatybių rūšys yra iš tikrųjų tiktai būtinos didelių kompanijų su didžiulėmis eismo apimtimis. Dažniau negu ne pasidalintas svečių priėmimo planas bus daugiau negu pakankamas starterio žiniatinklio svetainei. Jūs galite visada didinti, kai jūsų žiniatinklio svetainės eismas užaugo pakankamai, kad garantuotų tai.
2. Tyrinėkite vertus pasitikėjimo tinklo svečių priėmimo tiekėjus

Yra daugiau, negu keli nepatikimi tinklo šeimininkai rinkoje, kurie mielai paims jūsų pinigus ir duos jums labai nedaug mainais, išskyrus blogą paslaugą ir sluoksniuotą serverio darbo trukmę. Įsitikinkite, kad jūs darote savo foninį tyrinėjimą prieš jūsų svečių priėmimo plano pirkimą sumažinti galimybes šio atsitikimo jums. Vartotojo apžvalga ir palyginimo žiniatinklio svetainės yra gera vieta prasidėti – jūs galite pradėti supažindinti save su pramonės geriau žinomais vardais, ir pamatyti, kokie tikri žiniatinklio svetainės savininkai galvoja apie juos.

3. Svarstykite savo tinklo šeimininko vietos svarbumą

Jei jūsų priimančio tiekėjo vieta nėra svarbi jums, jūs galite dažnai turėti naudos iš kai kurių gerų nuolaidų ir reikalų. Tradiciškai didžiausi biudžeto svečių priėmimo tiekėjai buvo Jungtinėse Valstijose, ir tai yra vis dar labai atvejis šiandien. Šitos kompanijos sukūrė mastą, klientų aptarnavimo platformas ir technologijos infrastruktūrą, kurie daro juos labai sunkiai naujiems dalyviams rinkoje, kad konkuruotų prieš. Su įvairove kontakto kanalų, kuriuos šitos kompanijos yra linkusios turėti (nemokamas telefonas, elektroninis paštas, palaikymo bilietas, 24/7 gyvas pasikalbėjimas) tai nėra linkę turėti reikšmę, kur jie yra pasaulyje, kadangi jie yra taip lengvi užmegzti ryšį su bet kuriuo metu dienos.

4. Tikrinkite, jei jie turi pradinius pasiūlymus

Parduotuvė aplink tinklo svečių priėmimui, ir jūs neabejotinai ieškosite daug pradinių pasiūlymų nuo kompanijų svečių priėmimo. Tai visada verta svarstyti šituos pasiūlymus dėl akivaizdžių priežasčių, bet įsitikinti, kad jūs nepražiūrite tyrinėjimo būtinybės kruopščiai, kadangi tai svarbiausia visko, kas jūs renkate patikimą tinklo šeimininką. Taip pat, tikrinkite mažą atspaudą dėl to, kokia svečių priėmimo plano atnaujinimo kaina bus. Jūs nenorite būti bjauriai nuostabai po pradinio 12 mėnesių saldiklio.

5. Tikrinkite, jei jie palaikys jūsų žiniatinklio svetainę

Jūs turite būti saugus dėl žinių, kad jūsų tinklo šeimininkas sugebės išgelbėti jūsų žiniatinklio svetainę, jei kažkas suges su ja – ir jūs galite garantuoti, kad kažkokiame punkte jo gyvenime, kažkas suges. Ar jūs atsitiktinai pašalinate ryšulį rinkmenų per, išsiunčia, ar perrašo tinklalapį su neteisinga informacija, jums reikia jūsų svečių priėmimo kompanijos, kad sugebėtumėte sumažinti iki ankstesnio lygio svetainę į versiją puslapių, kurie pasirodė ant svetainės anksčiau, negu problema įvyko. Tai visada verta derinti aplink numatomą tinklo šeimininką, kaip dažnai jie valdo atsargines kopijas, ir ar jie yra įtraukti į svečių priėmimo plano kainą.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *