Kaip padaryti milijoną dolerių po metų – jūsų savos tinklo svečių priėmimo kompanijos pradžia

parašė , 2014-02-18 09:46

Jei jūs norėsite žinoti, kaip padaryti milijoną dolerių po metų, jūs turėsite ištyrinėti kažką, kas visada būdavo aplink, kol internetas savarankiškai buvo aplink ir čiaupas į rinką apytiksliai 300 000 vienetų, parduotų kas mėnesį.

Ne tiktai jūs prijungsite į 300 000 vienetų, parduotų kas mėnesį, bet, kiekvieni tų 300 000 mėnesinių vienetų turi potencialą, kad taptų likusiomis pajamomis, nuo, kuris ištraukti mėnesinį mokestį.

Apie ką mes kalbame čia?

Tinklo svečių priėmimas yra būdas nueiti, jei jūs turite padaryti ką nors panašaus į milijoną dolerių per metus – pradeda jūsų labai savą tinklo svečių priėmimo kompaniją.
Jūsų savos tinklo svečių priėmimo kompanijos pradžia yra neabejotinai ne beveik taip sudėtinga, kadangi tai gali skambėti, kadangi nėra iš tikrųjų jokio jūsų reikalingumo gauti tam tikros rūšies naudojamą licenciją, supirkti kažkokią infrastruktūrą, kaip serveriai, padarykite atsarginę kopiją generatorių, internetinio ryšio paskirstytojai ir taip toliau.

Nėra absoliučiai jokio jūsų reikalingumo pasamdyti bet kokius darbuotojus, jūs galite valdyti tuo, kas gali pasiversti didžiausiu vietiniu verslu, visais prie savęs savarankiškai.

Taip, kaip jūs pradedate savo savą tinklo svečių priėmimo verslą, jei jūs neturite investuoti kapitalą į kokią nors infrastruktūrą ar gauti kokią nors naudojamą licenciją?

Paprastas – tampa perpardavinėtoju.

Jūs galite nueiti iš tikrųjų didelis su šiuo tipu verslo ir visko, kurį jūs turite padaryti, yra mokestis mėnesinis mokestis, kuris turbūt apima svečių priėmimą ir jūsų savo pranešimo srities vardo registraciją, kad jūs galėtumėte įkurti savo perpardavinėtoją, priimantį žiniatinklio svetainę.

Tiesiog valdymas interneto paieškos perpardavinėtojo svečių priėmimo paslaugų turės jus sėdintis su daug rezultatų prieš jus. Jūs turite neskubėti, kad pasirinktumėte geriausią jums, ir iš tikrųjų gražus daiktas apie šį paslaugos tipą yra, kad jūs galite pradėti iš tikrųjų mažas.

Daug perpardavinėtojo, priimančio paslaugų teikėjus, siūlo iki trijų tipų paketų – iš kurių pirmas yra paprastai labai pagrindinis, kainuodamas mažiausiai ir duodamas jus galimybė pradėti.

Jūsų naudojamos kainos yra tiktai tame mėnesiniame paslaugos mokestyje, tokiu būdu jūs galite turėti daug laiko reikalauti klientų ir sukurti jūsų kliento pagrindą, kad pasiekti stadiją, kur jūs neturite išimti jokių pinigų iš savo savos kišenės daugiau ne.

Starterio paslaugos paprastai leidžia jums priimti iki 20 žiniatinklio svetainių ir kai kuriais atvejais net iki 40.

Jūsų valdymo pultas gali būti iš naujo įspaustas žymę, sporto jūsų savas verslas ar kompanijos emblema, taip, kai jūsų klientų rąstas jumyse susitinka kaip rimta tinklo svečių priėmimo kompanija.

Techniniai aspektai yra pasiekiami nuo to, kad ir koks perpardavinėtojo paslaugų teikėjas, jūs galų gale nusprendžiate nueiti su, ir jie labai tikėtina laikys jūsų ranką, kiekvieną žingsnį kelio, su daug mokymo video ir kliento palaikymo.

Jei jūs norėsite paversti tai į milijoną tačiau, jūs turėsite pasiūlyti kūrybiškus būdus pardavinėti – kūrybiški būdai gauti rinkos dalį, kaip būti partneris viršuje su neetatiniais tinklo projektuotojais ir paskui įgalioti juos išvystyti klientų svetaines veltui, tai jūs dalijatės mėnesiniais svečių priėmimo mokesčiais su jais po sugundymo klientų su laisvų žiniatinklio svetainių perspektyva.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *