6 žingsniai, kurie garantuoja maksimalią kainą, parduodami srities vardus

parašė , 2015-11-03 21:15

Ar jūs esate profesinis srities vardo prekybininkas, ar internetas businessperson pasirūpinantis parduoda jums žiniatinklio svetainę, jūs norite gauti geriausią savo srities vardo kainą. Kad įvykdytumėte tai, jūs turite suplanuoti ir būti pasiruošęs. Panaudokite kitus žingsnius, kad garantuotumėte geriausią kainą, kai jūs nusprendžiate parduoti savo srities vardą.

Įvertinkite savo srities vardo vertę. Yra daug faktorių, kad svarstytų, nustatant srities vertę. Jei jūs nesate įsitikinęs, kaip padaryti tai, yra kompanijų, kurios daro šituos vertinimus mokesčiui. Turbūt svarbiausi faktoriai, kad svarstytų yra eismas, ilgis vardo ir ar tai yra taškuotas-com TLD. Tyrinėkite rinkos vertę srities vardams taip daugelyje kategorijų kiek galima tokių kaip aftermarket sritys, signalizuodamas apie sritis, antrinės rinkos sritis, aukštos vertės sritis, ir pralenkite sritis

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Sulaikykite finansinius pranešimus ir apmokestinkite sisteminimo srovę ir teisingas. Sudominti pirkėjai paprastai nori nupirkti nedelsiant ir bus atidėlioti, jei jūsų informacija yra paini, ar jie turi laukti finansinės ataskaitos. Jei jūs turite sunkumą, palaikydamas jūsų įrašus savalaikiame ir tiksliame būde, jūs galite norėti svarstyti naudojimą Kanados avialinijų ar geros programinės įrangos programos šiuo tikslu.

Svarstykite Rinką. Laiko parinkimas yra viskas. Kreipkite ypatingą dėmesį į tai, kas vyksta jūsų rinkos nišoje ir bandyti pasinaudoti piko laiku pardavėjams. Atidėkite parduoti, jei jūsų rinka patiria smukimą, jei jūs neturite jokio kito pasirinkimo.

Išvenkite dviprasmybių. Pataisykite kažką, kas galėtų atrodyti neįprastas ar painus anksčiau, negu jūs pabandysite parduoti savo srities vardą. Pažiūrėkite į savo svetainę objektyviai. Pašalinkite komplikacijas, tokias kaip susimaišymas pajamų nuo daugiau kaip vienos svetainės. Kuo paprastesnis ir švaresnis jūsų žiniatinklio svetainė yra, tuo geresnė galimybė gauti aukščiausią dolerį.

Būkite tikras savo laukime. Sritys, kurios parduoda už tūkstančius dolerių yra retos. Yra įrankių, pasiekiamų, kad padėtų jums tiksliai vertinti jūsų srities vertę. Panaudokite tokį jeigu būtina ir įvertinkite jį atitinkamai. Jei jūs esate konkurencingoje rinkoje, jūs galite privalėti priimti nekonkuruoti sutartį.

Panaudokite strategijų įvairovę reklamuoti jūsų ketinimą parduoti. Kelios galimybės yra:

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Įrašykite savo svetainę į sąrašą su aukcionine svetaine ar kita rinka.

Priartėkite prie pirkėjų tiesiogiai.

Padėkite "pardavinėjimui" ženklas ant jūsų srities pagrindinio puslapio.

Susisiekite su savo srities vardo archyvaru ir paklauskite apie jų komercinius įrankius.

Įsitikinkite, kad jūsų ketinimas parduoti yra nepaprastai matomas. Taip pat, įsitikinkite, kad visi skelbimo metodai turi savyje daugialypius būdus galimiems pirkėjams susisiekti su jumis, tokie kaip elektroninis paštas, telefonas ir pasikalbėjimas.

Jei jūs seksite anksčiau minėtas strategijas tam, kad parduotumėte jūsų srities vardą, jūs žymiai padidinsite savo šansus gauti geriausią galimą kainą. Taip pat, daugelis pristatytų strategijų yra naudingos, pirkdamos srities vardą.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *