Srities paieška

parašė , 2015-10-18 18:20

Kad būtumėte esantis ir identifikuotas internete, jūs turite turėti srities vardą. Yra 3 srities vardų lygmenys. 1-ieji lygmenys yra 2 tipas, kuris turės bendrą srities vardą tokį kaip tinklas, org ir com. 2-ieji susideda iš šalies kodo, ir 3-iasis lygmuo yra vardas vartotojui. Jūs galite nupirkti srities vardus.

Jūs galite pradėti srities vardo paiešką internete, rinkdamas vardą, kurį jūs norėtumėte nupirkti ant srities vardo paieškos pagrindinio puslapio. Jūs galite nupirkti daugiau kaip 1 aukščiausią lygmens srities vardą. Jūs turėsite atsiminti, kad srities vardas ir termino pasibaigimo data, kad jūs nepavėluotumėte to paties atnaujinime.
Vardo Srities vardas Turi Būti Registro Srities vardo registracija, yra reikalingumas. Jei jūs nepajėgsite užregistruoti vardą tinkamu laiku, jūs pralaimėsite lauke ant teisingo srities vardo ir turėsite atsisakyti pašalpos, kurią jūs galėjote nukirsti, registruodamas vardą. Jūsų teisingo vardo rinkimasis panėšėja į didelio didžiojo vardo rinkimąsi. Taisyklės registracijos procedūrai nėra daugelis.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Pirmas daiktas, kurį jūs turite pažymėti yra, kad vardas yra tas pats kaip tas jūsų verslo. Tai padės žmonėms, kurie yra verslo ryšyje su jumis, kad pasiektų jus, net jei jie nežino jūsų tikro vardo. Jūs galite ieškoti ant generatorių ir paieškos sistemų, kad išrinktumėte palankiausią ir tinkamą vardą.

Kur Užregistruoti Srities vardo registraciją gali būti padarytas per paslaugų teikėjus, kurie yra pasiekiami ant kelių žiniatinklio svetainių. Terminai ir sąlygos, kaltinimai ir taisyklės gali skirtis nedaug nuo vieno paslaugų teikėjo į kitą. Be abejo kaltinimai bus protingi. Jūs turite įsitikinti, kad jie aprūpina jus, pakankamai srities erdvei reikėjo jūsų verslui. Verčiau nueikite dinamiškai sričiai vietoj statiško.

Kai tik jūs išrinkote srities vardą, jūs turėsite išrinkti archyvarą, kuriame jūs ketinate užregistruoti tą patį. Rūpestingai perskaitykite tinklo svečių priėmimo terminus ir sąlygas rūpestingai žiniatinklio svetainės registracijai. Paimkite visišką srities vardo kontrolę po to, kai jūs užmokėjote už tą patį ir išsiunčiate savo tinklo turinį pagal jūsų pasirinkimą.

Srities vardo Ištęsimas, Renkantis srities vardo ištęsimą, neturi būti problema. Archyvaras, kuriame jūs registruojate savo srities vardą suteiks jums sąrašą srities vardo ištęsimo tokio kaip.biz.pro.info.net.name.in.uk.edu.us.org.com ir daug kitų. Jūs galite išrinkti tokį, kuris bus tinkamiausias jūsų verslui.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Išsimokslinimui ar informatyviai pagrįstai žiniatinklio svetainei jūs galite išrinkti iš.biz.info.edu. Privačiai žiniatinklio svetainei.n vardas yra tinkamesnis ir tie, kad galas su 2 abėcėlėmis yra specifinė šalis ir seka išsiliejimo taisyklių sąvadą ir procedūras. Kai tik jūs užregistravote savo srities vardą, ir žiniatinklio svetainės registracija yra padaryta, jūs galite išsiųsti tinklo turinį per interneto technologiją ant tos virtualios vietos.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *