Anglų kalbos tobulinimas

parašė , 2020-12-20 13:35

Anglijos vėliavaAnglų kalba neabejotinai yra lyderiaujanti kalba pasaulyje, kurią kaip antrąją kalbą renkasi daugiausiai žmonių. Būtent šios kalbos mokėjimas gali atverti kelius į tolimesnę sėkmę, žinias, pažintis, karjeros galimybes. Gaila, tačiau dažnam lietuviui ši kalba pasirodo ypač sudėtinga – stengiantis taisyklingai kalbėti angliškai tenka nemenkai palaužyti liežuvį. Nors tikriausiai kiekvienas angliškai mokame bent šiek tiek, retas žmogus Lietuvoje gali drąsiai pasakyti, jog angliškai kalba puikiai ir ši kalba jam nesukuria jokio barjero. O juk sulaukėme tokių laikų, kai nemokėti anglų kalbos yra ne tik nepraktiška, bet ir gėdinga, tiesa? Dėl šios priežasties vis labiau populiarėja anglų kalbos pamokos įvairiomis formomis – gyvai, internetu, grupėse ir individualiai.

Kaip bebūtų, prieš pradedant gilinti savo anglų kalbos žinias, reikėtų sužinoti, kurioje vietoje esate šiuo momentu. Tik tikslus savo žinių įvertinimas leis tinkamai parinkti metodus ir kursus, kuriems turėtumėte skirti laiką norėdami toliau mokytis šios populiariausios kalbos pasaulyje. Anglų kalbos lygio nustatymo testas yra visiškai nesudėtingas ir neskausmingas – jums tereikės atsakinėti į pačius įvairiausius klausimus šia užsienio kalba, o pagal tai, kaip pasirodysite, bus įvertintas jūsų anglų kalbos mokėjimo lygis. Jų yra net 6 – pradedant nuo A1 ir baigiant ties C2. Sužinoję savo grupę, galėsite toliau gilinti žinias ir išvengti bereikalingo laiko švaistymo. Jūs neprarasite pinigų ir laiko mokydamiesi tai, ką jau mokate, arba atvirkščiai – bandyti perkąsti tai, iki ko dar nepribrendote.

Kaip pagilinti savo anglų kalbos žinias namuose?

Norėdami bent kažkiek patobulinti savo anglų kalbos žinias, jūs neprivalote iš karto užsirašyti į kursus ir dalyvauti užsiėmimuose. Jei turite bent šiokius tokius pagrindus, tai galite padaryti ir savo namuose. Kadangi šiais laikais visi turime prieigą prie interneto, be problemų galime pasiekti anglišką turinį. Tiesa pasakius, tas turinys dažniausiai mus pasiekia pats savaime. Žodžiu, savo laisvu laiku daryti mėgstamą užsiėmimą perkelkite į anglų kalbą. Jei mėgstate žiūrėti filmus – žiūrėkite juos angliškai. Skaitote knygas? Skaitykite angliškai. Suprantama, jog pradžioje bus itin sunku ir jums teks sustoti kas 10 sekundžių tam, jog išsiverstumėte vieną ar kitą negirdėtą žodį. Tačiau tai yra greičiausiais ir efektyviausias būdas pagilinti savo žinias ir geriau suprasti anglakalbį pasaulį. Po kurio laiko net pats nepastebėsite, jog skaitant angliškai jums nebereikia sėdėti su lietuviu-anglų kalbos žodynu pašonėje.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *