Apsauga prieš kibertūpimą

parašė , 2013-08-23 17:33

Kibertūpimas yra registracijos ir srities vardo pardavimo aktas, laikydamas įkaitu sritį, kad piktai gautų naudos nuo prekyženklio savininko. Kibertūpimas yra nelaiminga ir ypač bjauri pusė interneto ir srities vardo pramonės, ir dėl tūpimo gamtos, tai gali sudėtingas turėti reikalo su tuo, jei jūs turite tapti kibernaujakurio auka.

Pirmas klausimas kurį jūs galite užduoti yra: kaip jūs net ieškote kibernaujakurį? ⠀ ¨, Jei sritis, kuri apima jūsų prekyženklį yra surasta, pirmas daiktas, kuris padarytų, turi tikrinti, kur sritis ima jus. Kur sritis vadovauja? Ką žiniatinklio svetainė sukelia? Jei sritis ima jus į non-fuctioning žiniatinklio svetainę – žiniatinklio svetainė, išdėstanti ", negali surasti serverio" ar "srities pardavinėjimui", tada tikėtina, kad jūs turite reikalo su kibernaujakuriu
Faktas, kad nėra jokios funkcionuojančios svetainės įrodo, kad, kas bebūtų valdo šią sritį naudoja tai dėl vienos priežasties ir vienos priežasties tiktai.

Tačiau, jei sritis funkcionuoja, bet žiniatinklio svetainė reklamuoja paslaugas ir/ar produktus, susietus su jūsų prekyženkliu/prekės ženklu, tai tai yra kitas ženklas, kad jūs buvote išrinktas interneto naujakurių. Kaip pavyzdys, pasakykite, kad jūs jungiate prekyženklį su sodininkaujančiu aprūpinimu, ir jūs randate sritį, kurios jūs tikėjotės, buvo paimtas. Jūs tikrinate sritį, ir keistai jūs randate, kad žiniatinklio svetainė reklamuoja sodininkaujantį aprūpinimą jūsų konkurentų, tada kuris yra kibernaujakurys. Jie tikėtina naudoja jūsų prekyženklio populiarumą kaip būdą parduoti Google skelbimus jūsų konkurentams.

Bet kaip jums kovoja su kibernaujakuriu?

Deja, tai yra sudėtingas, bet tai galima. Starteriams, pastangos rinkti srities savininko kontakto informaciją, darydamas WHOIS paiešką. Tai padės jums rasti svečių priėmimo tiekėjo ir archyvaro kontakto informaciją be to, kuris yra gera vieta pradėti paduoti skundą ir pradėti paieškų srities procesą.

Paskui, įsitikinkite, kad jūs turite įrodymą savo prekyženklio ir/ar įspaudžiate žymę nuosavybę, ir paskui siunčiate elektroninį paštą kibernaujakuriui, įrodydamas jūsų nuosavybę. Elektroninio pašto viduje, įsitikinkite, kad prašytumėte, kad naujakurys atiduotų sritį, kurią jie paėmė ir kad jie įvykdo srities perkėlimą. Duokite naujakuriui keturių iki penkių dienų minimumą, kad atsakytumėte į jūsų klausimus.

Jei jūs negalite gauti savo sritį, jūs galite paduoti į teismą ar išleisti nusiskundimą archyvarui. Tačiau, jūsų geriausias kursas veiksmo į užsiregistruoti taip daugeliui sričių, kaip jūs galite tai susiejama su jūsų prekyženkliu, kad apsaugotų tai. Taip daug kompanijų dabar žengia svarbiuose žingsniuose saugoti jų prekės ženklus įžvalgoje, kibernaujakuriams tampa sudėtingiau įgyti bet kokį pagrindą, kadangi vienintelis būdas iš tikrųjų daužyti juos laimi lenktynes, kad užregistruotų tas sritis.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *