Tarptautinės sritys: Tarybų Sąjunga

parašė , 2013-09-06 18:25

Tarybų Sąjunga (SSRS), didelei 20-ojo šimtmečio daliai, buvo pagrindinė dalis šiuolaikinės dienos istorijos ir buvo didžiulis rusų ir Rytų Europos gyvenimo ir kultūros formavimo punktas. Tarybų Sąjunga visiškai tirpo 1991 vienas, ir jie paliko daug ankstesnio energijo pėdsakų. Vienas iš šitų pėdsakų gali būti surastas su specifiniu Tarybų Sąjungos šalies kodo buvimu aukščiausiojo lygio sritimi.su, kuris vis dar tęsia pritraukti žmones, pasirūpinančius registru nauja sritis nepaisant ankstesnio socialistų gyvulio būdamas praeities likutis.

Oficialiai.ru srities vardas Rusijai buvo išleistas greitai po išmontavimo Tarybų Sąjungos, ir daugelio atvejų, tai sekėsi, kad padarytų taip as.ru, yra populiariausia sritis vartojime Rusijoje. Klausimas yra, kodėl
u sritis nemirė su Tarybų Sąjunga?

Atsakymo melai su didele verte sritis neša su jos istorija. Tai yra reliktas; eksponatas. .su sritis buvo įvesta truputį prieš Sąjungos žlugimą, tokiu būdu tai pamatė labai nedaug oficialų vartojimą. Tai neturi pasakyti, kad ICANN (interneto Korporacija Paskirtiems Vardams ir Skaičiams) nebandė užbaigti sritį – jie tiesiog negalėjo, nepaisant jų sėkmingo nutraukimo.yu ir.cs, ankstesnių šalies kodo viršūnės lygmens sričių Jugoslavijai ir Čekoslovakijai. Priežastis.su, kuriuo besitęsiantis išlikimas yra daugiausia dėl prasmės intensyvios nuosavybės daug žmonių turi srities – būti tuo dėl patriotinių priežasčių, ar politinių priežasčių.

Ten kiti, kurie naudoja.su sritį, jūs galite paklausti?

su sritis yra taip pat siekta asmenų ar kompanijų, siekdama naudos dėl pelningos, unikalios ccTLD gamtos. Sritis yra taip pat panaudota asmenų jos istorinėms ypatybėms. Kadangi aš pasakiau, Tarybų Sąjungos ccTLD yra praeities artefaktas, darydamas tai puikus kelias tam, kad užregistruotų sritis, siejančias naujųjų amžių istoriją Rusijos, tokias kaip žiniatinklio svetainė stalin.su.

Taip pat pasirodė.su sritis buvo populiari tarp programišių ir cyber nusikaltėlių, dėl trūkumo griežto spaudimo, kuris tampa paplitęs official.ru srityje.

Kadangi ICANN yra vis dar nutartas nutraukti.su Tarybų Sąjungos sritį, kaip įspėjimas pasirūpinantiems registru, būti paruošti galimam atvejui, kad.su ccTLD yra uždarytas, ir todėl jų sritis būtų uždaryta.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *