Apšvietimo (ir ne tik) naujovės namams

parašė , 2017-04-26 23:19

Jeigu domina apšvietimo naujovės namams, verta pasidomėti, kokios LED galimybės apšviesti jaukiau interjerą.

Lempos

LEDPradėkime nuo paties šviesos šaltinio. Pirmiausia reikės nuspręsti, kokio tipo lempas savo namų apšvietimui naudosite, jos gali būti įvairiausios, nepriklausomai nuo to, koks bus pats šviestuvas. Pavyzdžiui, LED lempos būtų ekonomiškas ir gražus sprendimas, kadangi šias lempas galima pajungti prie įvairių technologijų, lengvai su jomis sukurti grindinį, lubų ar sienų, laiptų apšvietimą. Taip pat galima rinktis kaitrines lempas, nuo kurių iš tiesų užkais kambarys, tačiau elektros sunaudojama bus daugiau. Dujų išlydžio lempos, taip pat liuminescencinės lempos – jos labiausiai tiks ten, kur tikrai žinote, kad nebus pakenkta lempai ir ji galės sėkmingai, saugiai būti vienoje vietoje. Kavinėse, baruose dažnai naudojamos halogeninės lempos. Kompaktinės liuminescencinės lempos taip pat sukurs jaukią atmosferą. O automobilinės lempos bus tiesiog būtinos mašinos salonui.

Retro apšvietimas

Tam, kad sukurtumėte senovinio, klasikinio stiliaus apšvietimą patalpoje, vien tik pačių lempučių neužteks. Taip pat prireiks ir senovinio keramikinio elektros izoliatoriaus. Tokių galima paieškojus rasti senuose namuose, kur dar yra senoviniai virviniai laidai. Tačiau daug kam teks juos įsigyti atskirai.

Žibintuvėliai

Nereikėtų maišyti žibintuvėlių su žiebtuvėliais, nes lietuviškai žibintuvėlis yra tai, ką mes vadiname prožektoriumi. Tačiau jis nebėra tas senas griozdas su kaitrine lempute viduje. Labai dažnai būtent jame bus LED lemputės. Todėl ilgiau pažiūrėjus į žibintuvėlio šviečiančią dalį akyse pasirodys tarsi baltų šviečiančių lempučių vainikas. Kas tai? Taip, tai tas apšvietimas, kuris šviečia žibintuvėlio viduje. Žibintuvėlių gali būti mažiausių kišeninių, didesnių, patogių, su reguliuojamomis funkcijomis. Gali būti ir tinkamų kelionei ir montuojamų su raiščiu ar specialia guma ant galvos.

Gatvės šviestuvai

Šiuolaikiniai gatvės šviestuvai taip pat dažnai turi LED lempas, todėl jie įsidega ne iš karto, o šviečia baltai ir ryškiai. Tačiau taip pat gali būti ir senovinio tipo šviestuvų natrio. Klasikos mėgėjams patiks retro stiliaus senoviniai šviestuvai, kurie suteiks autentiškumo tam tikroms vietoms, tarkime, senamiesčiams.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *