Kaip keliauja jūsų kiniška siunta

parašė , 2017-04-29 09:02

KigisTokios įmonės kaip Kigis nuolat padeda užsienietiškoms siuntoms patekti į Lietuvą, kadangi tai – logistikos įmonės. O jūs ar žinote, kaip jūsų užsienietiška siunta keliauja pas jus? Pavyzdžiui, siunta iš Kinijos. Ji pereina daug logistikos grandžių.

Internete padarote užsakymą

Bet pirmiausia, aišku, jūs internete užsisakote tai, ko jums reikia, ką jūs norite pirkti. Gal einate į Ali Express, gal į E-bay, o gal į Amazon. Tose vietose dauguma siuntų vis tiek eis iš kitų pardavėjų. Kai užsisakote tai, ką norite, sumokate už užsakymą ir tada jau trindami delnus galite laukti, kada siunta pas jus atkeliaus. Paprastai būna suteikiamos tam tikros ribos – per kiek laiko siunta tarsi turėtų jus pasiekti. Ribos gali būti netgi dviejų savaičių rėmuose, kadangi siunta eis per daug grandžių, o pardavėjui aktualu ir užmesti šiek tiek daugiau laiko.

Reikalai Kinijoje

Taigi, Kinijoje jūsų siunta pirmiausia iš pardavėjo vyksta į tikrąjį tarptautinį paštą. Tada, jeigu užsisakėte kažką mažesnio, siunčiama, nurodant, kad tai dovana. Mažas daiktas keliauja į Lietuvą iš Kinijos tarptautinio pašto, pirmiausia į kažkokius skyrius, paskui į muitinę.

Reikalai pakeliui

Tuomet siunta keliauja toliau per visą Aziją. Ji gali keliauti oro paštu, laivais, traukiniais ir autobusais. Tačiau jūsų siunta iš tiesų tą kelią sukaria. Kai gyvename virtualioje realybėje, pamirštame, koks pasaulis apvalus ir didelis. O štai galbūt jūsų 1 dolerio verta maikutė bus jau mačiusi daugiau pasaulio negu jūs patys.

Logistika Lietuvoje

Tuomet ties muitine jūsų siunta pateks į Lietuvą. Ten tokios logistikos kompanijos kaip Kigis paims tarpininkaudamos tą siuntą ir veš toliau, kur priklauso. Arba bus vežama į vieną centrinę viso pašto siuntą, arba iškart ten, kur reikia. Greičiausiai siunta kartu su kitomis siuntomis važiuos į vieną sandėlį. O ten prasidės jos rūšiavimas ir daugybė žmonių fiziškai rankomis rūšiuos vokus, siuntas, kol viską paskirstys. Tuomet reikalais rūpinsis pašto logistika su savu transportu, rūšiuotojais ir netgi paštininkais, ateinančiais į namus.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *