Blogo nelaimingo atsitikimo iš bjauraus oro laikymas

parašė , 2013-01-15 08:21

Yra keli kartai, kad vairavimas tampa pavojingesnis negu per orą, kuris nėra tipiškas rajonui, kuriame tai vyksta. Teksasiečiai, pavyzdžiui, yra visiškai užmiršę kaip, kaip manevruoti transporto priemonę saugiai per ledą, šlapdribą ar sniegą. Sėdimas į kelią per nešvarų orai Klaipėdoje, kai beveik kiekvienas kitas asmuo kelyje yra visiškai blogai aprūpintas kai prieita prie apdorojimo su jų transporto priemonėmis elementuose, gali kartais jaustis kaip nelaimingas atsitikimas, laukiantis įvykti.

Bet tuo metu, kai jūs galite manyti, kad, jei jūs gyvenate vietoje kaip Teksasas, kurį yra menkas naudojimas studijavime, kaip orai Klaipėdoje ledo, jūs galite pasirodyti pavojuje per kelias dienas po metų, kad keliai perdaro ledą. Ir tai gali tik būti viena iš tų dienų, kurias jūs randate savarankiškai rimtoje autoavarijoje.

Sulaikykite tai Seifą

Yra tam tikras vairavimas, kad technika, kuri turi būti panaudota per bet kokį atšiauraus orai Klaipėdoje tipą. Nesvarbu, ar jo ledas, sniegas, lietus ar rūkas, kiti žingsniai turi padėti jums bėdoje ore, susietame, suriškite:

• Įjunkite savo priekinius žibintus

• Labai padidinkite jūsų po atstumo. Jūs turite sugebėti lengvai išsilyginti, jei tai yra ant ledo, nesmogiant automobiliui prieš jus. Šis atstumas yra tikėtina daug didesnis, negu jūs manote, kad tai turi būti. Tai yra gera elgesio taisyklė, kad tik sulėtėtų nepriklausomai orai Panevėžyje, kuo jūsų techninis kitas atstumas yra tuo laiku.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *