Jūsų dantų praktikos būsimų operacijų prognozė

parašė , 2013-01-14 07:52

Orų prognozė rytoj yra fundamentali bet kokios investicijos dalis. Pirkėjai nemoka už istorinį atlikimą. Jie perka tai, kas jie supranta, kad verslas, kaip laukiama, sukurs ateityje. Nors šis laukimas yra dažnai įtakoje praėjusių rezultatų, būsimos perspektyvos yra svarbios. Kartais, ateitis laukė, kad atlikimas neatspindi istorinio atlikimo. Yra keli pavyzdžiai to, kai istorinis atlikimas nėra geras būsimo laukimo matas.

Jūs nupirktumėte akciją bet kuriame iš šitų firmų, pagrįstų istorinio atlikimo prognoze? Technologijos, lenktyniavimo, ir kliento pirkimo struktūros pakeitimai gali ir tikrai turėti poveikį kompanijos būsimoms operacijoms. Kartais pilnas šitų pakeitimų poveikis nėra kompanijos istorinių duomenų dalis.

Ekonomika taip pat turi poveikį kompanijos būsimam atlikimui. Meteorologai naudoja barometrus ir kitus įrankius, kad numatytų būsimas gamtines sąlygas. Kaip meteorologai, ekonomistai ir verslo vertintojai naudoja įrankius ir techniką, kad numatytų būsimas Orų prognozė rytoj. Nors nėra jokio vieno ekonomikos rodiklio, kuris yra nuolatos tikslus ekonominio ciklo numatyme, yra mišinys ekonomikos rodiklių, kurie yra linkę pereiti ar žemyn prieš ekonominį ciklą.

Šis mišinys yra paprasčiau žinomas kaip Sudėtinis Indeksas Vesti Ekonomikos rodiklius. Šis indikatorių mišinys yra panaudotas, kad numatytų būsimą ekonominę veiklą maždaug šeši iki devyni mėnesiai iš anksto. Paprastai, trys ar daugiau mėnesiai ilgalaikio smukimo indekse rodo ekonominio susitraukimo pradžią. Gera vieta surasti šią informaciją yra ant Konferencijos Valdybos žiniatinklio svetainės . Tik ieškokite pagrindinio indekso skyriaus.

Nacionalinė, valstybinė, ir vietinė ekonomika turi būti suprasta anksčiau, negu jūs padarysite prognozę. Žinojimas, kaip valstybės ūkis daro įtaką valstybinei ekonomikai ir kaip valstybinė ekonomika paveikia vietinę ekonomiką yra fundamentalus tikėtinai prognozei. Turėdami gerą supratimą apie pramonę, lenktyniavimą, tiekėjai, ir vyriausybinis reguliavimas yra gyvybiniai tikimybei.

Prognozė, įvykdyta nepriklausomo profesionalo su nešališku požiūriu, bus labiau tikėtina negu Orų prognozė rytoj, įvykdyta draugijai priklausančio žmogaus.

Susidurkime su tuo. Priklausomai nuo priežasties, kai kurios prognozės yra numatytos, kad būtų paskutinio teismo dienos scenarijus kaip savininko prognozė, kai jis ar ji turi išpirkti akcininką. Prognozės gali taip pat būti per daug optimistiškos, kai tai atvyksta laikas parduoti verslą. Yra pora daiktų atsiminti. Kompanijos istorijos analizė nėra prognozė. Pasunkintas kompanijos istorinio atlikimo oras rytoj yra taip pat ne prognozė.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *