Daiktai, kad svarstytų, ieškodamas geriausio svečių priėmimo plano

parašė , 2017-07-09 21:45

Tinklo svečių priėmimas nusprendžia, kad funkcionalumas jūsų žiniatinklio svetainės ir vartotojo rūšis patiria jus, siūlo jūsų lankytojams. Jūsų svečių priėmimo planas turi būti patikimas ir turi būti viršuje ištisą parą, bet tai taip pat pasitiki tinklo šeimininku, kurį jūs pasirenkate ir svečių priėmimo planas, kurį jūs pasirenkate savo verslui. Kad garantuotų, kad jūs užbaigiate su geriausiu planu, yra aspektų, kad jūs turite svarstyti ir įsitikinti, yra vietoje. Patikimas planas yra labai svarbus, specialiai verslo žiniatinklio svetainėms todėl, kad paskutinis daiktas, kurį jūs norite padaryti yra, išveja vertingus vizitus. Yra keli daiktai, kad galvotų ir tikrintų, ieškodamas svečių priėmimo planą.
1. Serverio vietos svečių priėmimas

Jūsų svečių priėmimo kompanijos vieta turi būti artimesnė jums ir jūsų tikslo auditorijai. Toliau svečių priėmimo serveris yra tada ilgiau, jis galėtų paimti žiniatinklio svetainei, kad pakrautų kitame gale. Visada pasirinkite planą, kuriuo jūs galite patikėti, kad aptarnautumėte jūsų lankytojus nuo bet kokios duotos vietos ar nuo jūsų skirtų vietų.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

2. Tipo svečių priėmimas

Kainos efektyvumas gali būti tarp jūsų tikslų, kai jūs ieškote tinklo svečių priėmimo plano. Išleiskite savo tinklo turinio apimtį nustatyti rūšį paketo, kuris yra labiausiai tinkamas jums, bet garantuoti taip pat, kad svečių priėmimo tipas, kad jūs sutinkate gali pritaikyti rūšį eismo, kurį jūsų svetainė traukia. Trys svarbiausi tipai jūsų svečių priėmimo turi, yra paskirti, VPS, ir turėjo svečių priėmimą. Kiekvienas turi komplektą pranašumų ir nenaudos ir galbūt tinkamas žiniatinklio svetainių ir poreikio įvairioms rūšims. Pasverkite šitą pasirinkimą ir paskui išrinkite tokį, jūs jaučiate darbus, geriausius jūsų žiniatinklio svetainės poreikiui.

3. Kainų svečių priėmimas

Atsižvelgiant į tai, kad tai neturi būti pagrindiniu faktoriumi geriausio jūsų žiniatinklio svetainės plano pasirinkime, turi būti manoma, kad tai įsitikina, kad jūs galite leisti sau svečių priėmimą ir kad jūs iš tikrųjų gaunate tikrą vertę svečių priėmimui tas mokestis už. Pigesni svečių priėmimo planai gali būti geresni kažkokiam poreikiui, bet jums, galbūt, reikia užmokėti daugiau už planus, kurie siūlo daugiau ypatybių ir funkcionalumo. Pasirinkite planą, kuris siūlo tai, ko jums reikia ir ką jūs galite leisti sau ir paskui galvojate apie naujovinimą, kadangi jūsų verslas auga. Jūs turite taip pat galvoti apie atnaujinimo kainas taip pat, žiūrėdamas į svečių priėmimo kainą, ypač turėdamas reikalo su planais, kurie atrodo nepaprastai pigūs.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

4. Techninis palaikymas

Išskyrus pasigėrėjimą svečių priėmimo, kurio darbo trukmė yra gana patikima, jūs turite taip pat gauti techninį palaikymą ištisą parą nuo jūsų šeimininko. Pasirinkdamas planą, įsitikinkite, kad jūs galite gauti prieigą prie pagalbos greitai bet kuriuo laiku. Palaikymo komanda turi likti noriai pasiekiama jums per visus kanalus, apimdama pasikalbėjimą, elektroninis paštas ir telefonas. Vienas kanalas gali apriboti palaikymo greitumą, taip įsitikinkite, kad jūs galite kelios kontakto opcijos gauti pagalbą, kurios jums reikia, kai tik jums reikia to. Jūs galite panaudoti kliento apžvalgas, kad nustatytumėte, kaip patikimas kliento palaikymas ir kiti svarbūs elementai yra, pasirinkdami šeimininką.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *