8 webhostinghub ypatybės, kurios daro tai aukščiausios kokybės svečių priėmimu

parašė , 2017-07-26 10:34

quot; WebHostingHub" yra konfidencialiai laikyta tinklo svečių priėmimo kompanija, kuri buvo įsteigta 2004, kas reiškia, kad jis turi daugiau kaip 9 metus patirties lauke priimti žiniatinklio svetaines. Kompanija yra išdėstyta Monrealyje, Kanada. Tai siūlo savo paslaugas ir kelis svečių priėmimo planus ir paketus jo klientams, kad patenkintų jų norus, ir jų augimas reikalauja, kad tai visada pasikeistų. Su šia kompanija jūs surasite tai, ko jūs ieškote, ar jūs turite asmeninę žiniatinklio svetainę, verslo žiniatinklio svetainė, kuri yra maža ar didelė, blog ar forumas. Tai taip pat naudinga tiems, kas ieško audiovideo tekėjimo, perpardavinėtojo platformos, virtualių privačių serverių ar paskirtų serverių. Kompanijos devizas yra "Patikimumas Aplink Laikrodį", kas reiškia 24/7, ir tai yra svarbiausias šaltinis, iš kurio kompanijos vardas yra gautas
Kompanijos tikslas patenkina savo klientus per pateikimą daugialypių sprendimų ir aukštos kokybės paslaugų žemomis ir konkurencingomis kainomis.

1. Skirtingi sprendimai ir planai: Su "WebHostingHub", jūs surasite visus, kas būtina tam, kad priimtų jūsų žiniatinklio svetainę. Yra per didelis skaičius skirtingų sprendimų, ir kiekvienas sprendimas atvyksta su kitais keliais planais ir paketais. Jūs turėjote svečių priėmimą, kuris yra bendriausias sprendimas tam, kad priimtų žiniatinklio svetaines, kurios yra mažos ir neturi eismo didelio kiekio, jūs taip pat turite perpardavinėtojo planus, virtualus privatus serveris, kuris yra paprastai žinomas kaip VPS svečių priėmimas, specialūs serveriai ir unikalūs srities vardai, nuo kurių jūs galite nupirkti tuo, kas tinka jums.

2. Ypatybės:" WebHostingHub" suteikia jums paieškos sistemos pasidavimą, kuris padeda jums pakelti padėtį rangų skalėje jūsų žiniatinklio svetainės ant skirtingų paieškos sistemų, pateikdami sąskaitą vadybininkui, Fantastico Liuksusinė, greita sąranka veltui, žiniatinklio svetainės statybininkas, kuris yra būtinas puikiai žiūrėdama žiniatinklio svetainės statybai, laisvi šablonai tam, kad išvystytų jūsų žiniatinklio svetainę ir tam, kad išsirinktų, kas tinka jūsų skoniui, 99.99 % darbo trukmei, kasdien padaro atsarginę kopiją, Google AdWords kreditas, kuris gali padėti jums padidinti eismą į jūsų žiniatinklio svetainę ir pakelti jūsų pardavimus, cPanel kaip pažangiausias valdymo pultas, skirtingos paraiškos tokios kaip WordPress ir Joomla, apsipirkimo vežimai, elektroninės komercijos scenarijai, daug kalbos specialistų grupė, prekybinis pranešimas, MILISEKUNDĖ FrontPage, MySQL, PHP ir daugiau ypatybių, kurios yra pristatytos jums, kad patenkintų jūsų poreikį.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

3. Valdymo pultas: Valdymo pultui, jūs ketinate surasti cPanel, kuris yra geriausias ir pažangiausias valdymo pultas lauke priimti žiniatinklio svetaines, tačiau tai gali būti lengvai panaudojama, ir tai būtina tam, kad kontroliuotų jūsų žiniatinklio svetainę. Yra daugiau kaip vienas žiniatinklio svetainės statybininkas priklausomai nuo svečių priėmimo plano, kurį jūs ketinate pasirinkti jūsų žiniatinklio svetainei. Tai siūlo RvSiteBuilder ir Lygiagretes, Sitebuilder ir naudojantis šituos žiniatinklio svetainės statybininkus nereikalingas techninės patirties ar programinių žinių, kurios padeda jums pastatyti jūsų žiniatinklio svetainę savarankiškai be reikalingumo pasamdyti žiniatinklio svetainės projektuotoją. Jūs taip pat gausite daugiau kaip 600 customizable šablonų, kurie gali būti individualizuoti jums per spalvų kombinacijos keitimą, atvaizdo stiliaus ir naudojimo fotografijos albumo, tinkle suformuoti redaktorių, prekystalį, svečių knygą, tinkle apšviesti redaktorių ir daugiau.

4. Scenarijaus įdiegėjai: Tam, kad išvystytumėte jūsų žiniatinklio svetainę, jūs ketinate reikėti scenarijaus įdiegėjo, kuris yra būtinas tam, kad įdiegtų skirtingas paraiškas ir scenarijus, ir štai kodėl WebHostingHub aprūpina jus Fantastico Liuksusinį ir Softaculous, kurie yra žinomi kaip pagrindiniai scenarijaus automobilio įdiegėjai. Šitie scenarijaus įdiegėjai padeda jums įdiegti paraiškas, kurių jums reikia tam, kad išvystytumėte jūsų žiniatinklio svetainę lengvai ir skubiai su tik vienu spragtelėjimu ir be reikalingumo turėti ankstesnę patirtį. Jūs ketinate užbaigti 194 scenarijus nuo dviejų scenarijaus įdiegėjų tokių kaip patenkinta valdymo sistema, apsipirkimo vežimo programinė įranga, blogs, wikis, fotografijos pasidalinimas ir daugiau scenarijų, kurie yra būtini jūsų žiniatinklio svetainės išvystymui.

5. Patikimumas ir garantija: WebHostingHub saugo jūsų žiniatinklio svetainę ir jos duomenis nuo praradimo per kasdieninės atsarginės kopijos pasiūlymą. Tai taip pat siūlo 99.99 % darbo trukmę, kuri garantuoja jūsų žiniatinklio svetainę, kad būtų visada viršuje ir bėgantis, nekentėdama nuo jokios prastovos trukmės. Jūs neturite jaudintis dėl jūsų pinigų pralošimo, kadangi WebHostingHub siūlo 45 dienų pinigų nugaros garantiją. Ši garantija padeda jums pabandyti paslaugas, kad jūs pasiekiate per 45 dienas, kad įsitikintumėte, kad jie yra naudingi jums. Jei jūs surasite per tą laiką, kai jūs nesate patenkintas ar kad paslaugos nedirba jumyse, kad pasiektų jūsų tikslus, tai jūs gausite visų nuostolių padengimą, nebūdamas užduotas jokio klausimo.

6. Kliento palaikymas: yra daug palaikymo kanalų, kurie yra pasiūlyti kompanijos jos klientams, kad suteiktų jiems būtiną palaikymą aplink laikrodį, atsakyti visus jų klausimus ir pasielgti su visomis problemomis, kurios gali iškilti, kai jie priima savo žiniatinklio svetaines su kompanija. Jums suteikia demonstravimą, video ir dokumentaciją, kad parodytumėte jums, kaip panaudoti svečių priėmimo specialistų grupes. Jūs galite susisiekti su palaikymo komanda per ticketing paramos sistemą, gyvą pasikalbėjimą, telefoną, elektroninis paštas ir Faksas. Yra taip pat žinių pagrindas, nuo kurio jūs galite gauti atsakymą savo klausimui.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

7. Kainos vertė: Visos paslaugos ir svečių priėmimo paketai yra pasiūlyti įperkamomis ir konkurencingomis kainomis. Kainos skiriasi pagal paketą, kuriam liepia tikti skirtingam biudžetui. Pasidalinto svečių priėmimo kaina prasideda 2,99$ per mėnesį, perpardavinėtojas, priimantis pradžias 3,99$ per mėnesį, VPS pradžias 39,99$ per mėnesį tuo metu, kai paskirti serveriai prasideda 149$ per mėnesį.

8. Kuponai ir pasiūlymai: WebHostingHub siūlo vasaros ypatingą nuolaidą ribotam laikui. Tam, kad priimtumėte ypatingas, jūs galite gauti 20 % šalin, kai jūs užsakote Sidabrą ir aukštesnius svečių priėmimo planus, laisvas privatus SSL ir paskirti IP, kurie yra pasiūlyti su Platina planuoja tiktai, vienas mėnuo, laisvas, kai jūs mokate metus iš anksto, tris mėnesius, laisvus mokėjimas dvejus metus ir yra taip pat 25$ Google AdWords kreditas. Ypatingam perpardavinėtojui, kompanija siūlo 20 % šalin pagal Standartą ir aukštesnius planus, laisvą dvigubą juostos plotį, vienas mėnuo, laisvas ant metinio užmokesčio ir trys mėnesiai, laisvi ant 2 metų užmokesčio. Su VPS specialiu pasiūlymu, jūs gausite 75 % šalin pirmą mėnesį tiktai, dvigubą atmintį ir tiesioginės kreipties atmintį, laisvą privatų SSL pažymėjimą ir 50$ Google AdWords kreditas.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *