Debesies serverio svečių priėmimas, pridedantis naują matmenį prie tradicinio tinklo svečių priėmimo

parašė , 2017-10-15 13:49

Debesies svečių priėmimo paslaugos įgyja didžiulį populiarumą per internetą, su kiekviena praeinančia diena. Jie sukūrė ypatingą vietą sau savarankiškai tinklo svečių priėmimo pasaulyje, kurdami klientų daug sėkmės pavyzdžius.

Su padidintu pageidaujamu debesies įkurtoms paslaugoms žiniatinklio svetainės svečių priėmimo pasaulyje, kiekviena verslo avantiūra patiria tiek daug neapsaugojimo per internetą. Debesies svečių priėmimo serveriai ne tiktai yra keičiamo dydžio ir likę be darbo, jie yra taip pat labai gebantys reguliuoti tinklo eismą, kad valdytų tinklo perkrovimą.
Yra kai kurie pagrindiniai punktai, susieti su debesies svečių priėmimo serveriais, pažvelgiantis ant jų neabejotinai padėtų jums apsispręsti ir virvė geriausio paslaugų teikėjo jūsų verslui.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

1. Debesies svečių priėmimo serveris nėra nė vienas serveris, kuris tiekia daugialypius klientus, greičiau tai yra kolekcija serverių, kuriuos muša lazda kartu, kad pagreitintų tinklo svečių priėmimo paslaugas.

2. Kai bet kuris iš serverių išyra ar stovi su tinklo svarstomomis problemomis; debesies serveris įeina į žaidimą. Tai elgiasi su našta, perleidžiant žiniatinklio svetaines aktyviam serveriui per tą patį debesį, neprarandant jokių duomenų kliento ar jų klientų už jokią kainą.

3. Mažiau aparatinės įrangos apimama sąrankos, vadinasi daug erdvės yra sutaupytas šiame susitarime.

4. Energijos sąnaudos yra palyginti žemos, turi mažėti klientų aparatinės įrangos vartojime.

5. Nėra jokios baimės prarasti jūsų vertingus kliento duomenis, turėti jungti į sistemą svarstomas problemas ar eismo perkrovimą. Debesies svečių priėmimo serveryje, kiekvienas serveris dirba synch su kitais, kad pusiausvyra galėtų būti palaikyta. Kuris savo ruožtu didina atlikimą žiniatinklio svetainių, priimtų per juos, leisdamas svetaines dirbti ištisą parą, be kokio nors pertraukimo?

6. Paskirti ir VPS debesies serveriai yra pasiekiami su dauguma pagrindinių paslaugų teikėjų, kurie siūlo debesies svečių priėmimo paslaugas.

7. Klientai gali pasirinkti 32 bitų ar 64 bitų platformas, taip pat kaip pasirinkimas, kad gautų langai ar Linux tinklo svečių priėmimo serverius yra atidarytas jiems. Jie gali pasirinkti pageidaujamą OS, pagal jų verslo svetainės suderinamumą.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

8. Virtualization technologijos kaip Xen yra pasiekiamos su pagrindiniais tiekėjais, kurie net siūlo VNC prieigą greta, tinklu pagrįstas pultas, kad kontroliuotų jų tinklo pranešimus debesies viduje.

9. Geriausias daiktas apie šitas debesies svečių priėmimo paslaugas yra, kad klientas turi užmokėti per naudojimo pagrindą. Todėl operacijos kaina mažina daug, abu ant tiekėjo taip pat kaip paskutinių vartotojų dalies. Verslo savininkai tiktai moka už sistemos išteklius ir panaudotą juostos plotį, užuot mokėję stambų mėnesinį kaltinimą.

10. Visos žiniatinklio svetainės yra gautos su SSL pažymėjimu, kad sutrukdytų bet kokiai rūšiai vagystės ar netinkamam naudojimui duomenų per internetą.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *