Kaip dideli duomenys padeda mažoms ir firmoms dydžio vidurio

parašė , 2017-09-29 21:12

Dideli Duomenys yra iš tikrųjų dideli ir kažkas už jūsų vaizduotės. Jei jūs pražiūrite šių klestinčių duomenų svarbumą – jūs esate deja blogame gale. Laikas pasikeitė, ir firmos per valdybą perka šiuos duomenis, kad padarytų geriausiai iš jų investicijų. Šie technologijos įrankiai pasidaro paprastesni su kiekviena praeinančia diena, leisdami įmones sutikti jų numatomus verslo tikslus. Šitie patogūs vartotojui įrankiai yra suporuoti su taku turtingų ypatybių, darančių duomenis curation, laikymą, ir lengvesnę analizę. Bet, dabar tai yra laikas SMBs, kad paimtų jų geriausią koją pirmyn, kad užgrobtų DIDELĮ duomenų potencialą anksčiau, negu jų konkurentai padarys.
Ankstesnis tiesus iškasimas pašalpos Didelių Duomenų SMBs, išleiskite mane supažindinti jus su jo apibrėžimu:

Dideli Duomenys yra analizuoti, kad studijuotų rinkodaros tendencijas versle, apimdami į laukus medicinos, mokslo, ir gamybos, pagal asmeninio kompiuterio Žurnalą. Ši didelė duomenų apimtis apima įvairius duomenų tipus tokius kaip elektroninis paštas, socialinis žiniasklaidos turinys, CCTV video, veiklos rąstai, verslo sandoriai, fotografijos, apimdama didžiulį kiekį duomenų, rinktų per daviklius ir kitus prietaisus.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Tipiškai, kai Dideli Duomenys yra apibūdinti, ekspertai naudoja trukmę 3V’s, kame V pozicijų apimčiai, įvairovei, ir, greitis. Dauguma mažų ir vidutinių masto firmų pripažįsta, kad jie iš tikrųjų nesupranta ar naudoja tai.

Dabar, meskime greitą žvilgsnį į bruožus Didelių Duomenų, kurie gali padėti SMBs paversti ir klestėti šiandieniame duomenimis vairuotame pasaulyje:

Galimybės, tiektos šio didžiulio duomenų kiekio, yra gausios. Tai aprūpina gebėjimą firmoms, kad išmoktų iš jūsų verslo duomenų priimti protingesnius sprendimus.

Analizuodamas šiuos duomenis, SMBs gali įvykdyti kitus veiksmus:

• Atraskite, kuo jų vertingiausi klientai yra

• Supraskite jų konkurentų veiksmus

• Sekite besikeičiančias rinkos tendencijas

• vaizduokite lauke kelius, kurie gali padėti jiems papildyti jų verslo procesus

• Žinokite apie Savo Vertingus Klientus: pirkdamas Didelius Duomenis, SMBs gali gauti prieigą prie užbaigto portfelio jų klientų ir labai granuliuotame lygmenyje, toks kaip, kuo jie yra, kas yra jų pirkimo praktikos, ir kas privertė juos užsakyti specifinius produktus/paslaugas. Dideli Duomenys gali padėti mažo masto kompanijoms garantuoti pasiūtą patirtį jų vertintiems klientams. Tiesiai nuo momento klientas iš pradžių susisiekė su jūsų verslu į pašto komercinę paslaugą, tiektą kompanijos, visi gali būti sekti akimirksnio viduje. Ši informacija neabejotinai išleis SMBs projektą ir pardavinės jų pasiūlymą tokiame būde, kuriuo vis daugiau klientų gali pasirinkti tai ir padaryti jūsų verslą tikru pasisekimu.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

• Pasvirasis brūkšnys žemyn kliento muštuvis: Tai gali taip pat padėti jums supažindinti jus su skaičiumi klientų, kurie pasirinko jūsų pasiūlymą specifinį laikotarpį, ir kai jie nutrūko. Tokios detalės padės jums naudoti detales, kad suprastų jų produktų/paslaugų nutraukimo priežastis.

• Socialinė Žiniasklaida, kad Suprastų Klientus: Socialinė žiniasklaida yra viena iš geriausių platformų, panaudotų milijonų vartotojų, kad turėtų jų supratimą ir jausmus. Mažos ir firmos dydžio vidurio gali panaudoti šiuos duomenis, kad suvoktų tai, ką jie sako apie jų pasiūlymą.

Neišvengiama visoms dydžio kompanijoms suvokti svarbumą Didelių Duomenų ir naudoti technologijas, kad priimtų protingesnius sprendimus.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *