Gali srities vardo mokesčio už jūsų vaikų ateitį pirkimas?

parašė , 2013-08-09 22:46

Srities vardai – Įžanga

Padarė jūs žinote, kad srities vardai yra karšta karšta pardavimo prekė, kad jūs galite nupirkti ir parduoti jiems tinkle kaip jūs, daro auksą ir sidabrą, ir apytiksliai 5.61 milijonų vardų yra parduodami kiekvieną dieną!

Jūs galite tikėti tuo skaičiumi? 5.61 milijonų vardų, parduotų kasdien, yra nelygiai 65 srities vardai, parduoti kas sekundę. Jūs žinote kažką kita nuo viršūnės jūsų galvos, kuri parduoda tai greita?

Aš pirkau srities vardus daugiau kaip 10 metų, pradėdamas su pirkimu asmeninėms žiniatinklio svetainėms, ir paskui įeidamas į verslą susiejo srities vardo pirkimą keletą pastarųjų metų.
Neseniai, aš taip pat nupirkau daug srities vardų tik, kad gaučiau ateičiai, taip daugelis tinkle marketers daro šiomis dienomis.

Jūs matote, kai kurie srities vardai galėjo būti nepaprastai vertingi kažkam dabar ar ateityje, net nepaisant to, kad ji neturi jokios reikšmės jums.

Pavyzdžiui, jūs manytumėte, kad kažkoks atsitiktinis srities vardas kaip YKG590.com galėtų būti niekais, bet manyti, kad verslas ar prekės ženklas ateityje galėtų turėti akronimą YKG, ir bazuotis telefono kode kaip 590.

Ši nepaprastai skirta sritis galėjo būti vertinga jiems, ir reikšti daugiau grynųjų pinigų jūsų kišenėse jums!

Jūs matote, kur ši investicija galėjo privesti?

Tipiškos srities kainos keičiasi nuo iki 14$ per metus, į kur nors taip žemai kaip 0,99$ per metus! Taip, aš nupirkau daugybę srities vardų tiktai 0,99$ per metus pirmus metus, atnaujinančius metus paskui apie 10$.

Ši 0,99$ etiketė su kaina pirmus metus leidžia man nepaprastai, pigiai perka srities vardus, ir tikrina, jei yra noras šio srities vardo, ir net jei aš galėčiau pastatyti kažką ant šio srities vardo, kad gaučiau daugiau naudos.

Jei pasirodo, tai nenaudinga, aš tiktai išeikvojau 1$, tai yra mažiau, negu kaina puodelio kavos kai kurios vietos! Jo išmintingas, kad svarstytumėte jūsų galimybės kainos kitą kartą jūs esate Starbucks ir sumokate 5$ frappucino, kai jūs galėjote sekti mano patarimą ir nupirkote 5 atskirus srities vardus.

Daiktas, kad pažymėtų yra, kad jūs negalite surasti jų pigus doleris per srities reikalus kur nors, aš esu linkęs gauti naujienlaiškius nuo kompanijų ir išnaršyti tinklą šitiems reikalams, ir užgrobti juos, kai aš galiu. Štai kodėl aš padariau žiniatinklio svetainę pavadintą, perka sritį, kur aš turiu savo patarimą naujokams ant, kaip nupirkti srities vardą deramas kelias, ir akcijos kuponai ir kitos nuolaidos su pažangiais srities pirkėjais, kuriems tik reikia santaupų.

Jei jūs praleidote savo galimybę srities pirkime, jūs ieškojote, jūs galėtumėte gauti tai vėl prie kiekvieno backordering tai (tuo atveju, jei einamasis savininkas leidžia tai baigtis, jūs esate pirmas bėgikas iki, gauna tai), ar jei sritis yra parduodama aukcione (kuris galėtų kainuoti jums daugiau, negu jūs laukėte, bet tai galėjo vis dar būti verta tonų daugiau, negu jūs užmokėsite už).

Srities pramonė yra labai jaudinanti man, todėl, kad aš matau galimybę visur. Aš noriu, kad aš išmokčiau gauti kai kuriuos random.com srities vardus iš anksto 2000, bet ties manimi taip nesusitelkė šis laukas iki vėliau. Aš tikiuosi, kad šis straipsnis padeda jums suprasti, kaip jūs galite gauti pigias sritis, ir tai dar svarbiau kodėl jūs turite pirkti kelis, kad laikytumėtės į (kaip auksinės monetos, kurias jūs kaupiate savo seife ar drabužinėje!).

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *