Apsaugos paketai

parašė , 2013-07-25 22:11

Saugojimas jūsų prekės ženklo ir kompanijos yra labai svarbi besiregistruojančių sričių dalis. Bendras pasiūlymas, kad sugebėtų lengvai apsaugoti jūsų prekės ženklą tinkle turi užregistruoti taip daug sričių, kaip jūs galite generic.com rinkoje ir, kaip būti kartais užmirštamas, taip daugelyje tarptautinių sričių be to – ypač tarptautinėse srityse šalims, kad tikėtumėtės į nedelsiant ar vieną dieną padarytumėte verslą su, example.es Ispanijai.

Tačiau, gali būti manoma, kad tai yra sunkus ir daug darbo reikalaujantis procesas – ypač, jei jūs siekiate įkurti savo sritį skubiai ir efektyviai, ir jūs gaištumėte, registruodamas sritis vienas po kito, tarytum jūs dirbote ties surinkimo linija. Registracija apsaugos paketui iš esmės padarys gyvenimą lengvesnį jums kaina, neturėdama turėti reikalo su kankyne saugoti jūsų prekės ženklą visi prie savęs savarankiškai

Vienas būdas išvengti to yra Apsaugos Paketų vartojimas. Daug archyvaro siūlo šią alternatyvą kaip būdą išvengti kankynės registruoti visas potencialias sritis savarankiškai. Tačiau, kaip patarimo žodis, įsitikinkite, kad jūs esate visiškai įsitikinęs ir parengtas apsaugos paketui, todėl, kad aš negaliu gulėti: tai nėra pigu. Tai nėra pigu apskritai. Nors, kaina gali būti sumažinta, jei sritis nėra pasiekiama ir negali į rezervuotą šalies kodo viršūnės lygmens srityje. Po registracijos apsaugos paketui, archyvaras aktyviai sieks apsaugoti jūsų prekės ženklą taip daugelyje tarptautinių sričių kiek galima, ypač tie pasirodo, kurie turi aukštesnį saugumo pavojų tokios Grenados.gd ar Bolivijos.bs. Kitos sritys gali svyruoti nuo.ae aukščiausiojo lygio šalies kodo srities Jungtiniams Arabų Emyratams į sritis.in.co.in ir.net.in Indijai.

Apsaugos paketai taip pat garantuos jūsų sritį ant mažiau žinomo ir mažiau – populiarus šalies kodas tarptautinės aukščiausiojo lygio sritys. To pavyzdys yra Grenlandijos sritis.g gl, kuris rodo apribotą vartojimą už Grenlandijos ribų savarankiškai tarptautinėje rinkoje.

Galų gale, registracija apsaugos paketui nėra pasirinkimas, kad padarytų lengvai. Paprastai archyvaras duos jums pasirinkimą tarp apsaugos paketų. Kiekvienas bus pigesnis negu kiti, kol brangiausias pasiūlys platesnį šalies kodo viršūnės lygmens sričių diapazoną, nors jūs galite manyti, kad tai yra saugus ir daugiau verto pasirinkimo skirtingai nuo sričių registracijos savarankiškai, kurios padėtų jus dėl atsitiktinai praleidimo pavojaus registraciją srities, kurią jūs nežinojote apie ir auka tapsmas.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *