Geras srities vardas atneša daugiau pardavimų

parašė , 2016-07-09 10:51

ĮŽANGA

Įkūrime jūsų interneto verslo, galbūt svarbiausia proceso dalis yra jūsų žiniatinklio svetainė. Tai yra, kur klientai gaus paskutinę informaciją nuo jūsų taip pat kaip sužinoti, kokie produktai yra pasiekiami pardavinėjimui, kurie daugiau nėra parduodamas, kainos tų produktų ir daug kitų.

Žiniatinklio svetainė yra taip pat vieta, kur jūsų klientai nupirks jūsų produktą, tokiu būdu svarbu gauti jūsų žiniatinklio svetainę, paruoštą nueiti tinkle prieš didžiosios dalies kažko kita darbą.

Peržiūrėkime žingsnius, kuriuos jūs turite įvykdyti, kad sukurtumėte jūsų žiniatinklio svetainę, kad jūs turėtumėte platformą, paruoštą jūsų klientams į tinklą su jumis.
SRITIES VARDAS

Jūsų srities vardas yra internetinis adresas ar interneto adresas, kurį žmonės panaudos, kad pasiektų jūsų žiniatinklio svetainę. Tokiu būdu, jei jūs parduodate sąvaržėlę, jūsų srities vardas galėtų būti paperclip.com. Kartais, galėtų būti sudėtinga surasti srities vardą tiksliai, ką jūs parduodate, bet labai svarbu pasiekti kaip arti kiek galima, todėl, kad tai padarys tai lengviau klientams surasti jūsų žiniatinklio svetainę.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Taip, jei jūs parduodate apskritas bandeles, jūs iš pradžių pabandytumėte srities vardą muffins.com. Jei šis yra jau užimtas kitų, tai jūs galėtumėte pridėti savo vardą to ir padaryti tai, pasakyti sarahmuffins.com. Bet kokiu atveju, jūs turite išvengti naudoti juokingus charakterius ar klaidingą rašybą todėl, kad tai padarys tai sunkiau klientams, kad surastų jus.

Pasakęs viskas kuo, arčiau srities vardas yra į jūsų įmonės pavadinimą ir ką jūs parduodate, geresnis. Kita priežastis tai naudingiau, kad surastų vardą arčiau jūsų gaminio pavadinimo ar įmonės pavadinimo yra tokia todėl, kad tai užims vietą aukščiau paieškos sistemose.

Jei jūs nesate labai techninis ar tinklo supratimas, kad sukurtumėte jūsų savą žiniatinklio svetainę, po gavimo srities vardo, tik pasamdyti žiniatinklio svetainės statybininką ir turėti juos kurti padarytą pagal užsakymą svetainę, kuri atrodo nuostabi. Jūs turite žinoti, kad aukšta kokybė, padaryta pagal užsakymą žiniatinklio svetainė gali gauti daugiau verslo negu žiniatinklio svetainė, kuri atrodo kaip "rankos padarytas".

Kai jūs nupirkote savo srities vardą ir sukūrėte jūsų žiniatinklio svetainę, jūs esate dabar pasiruošęs pradėti savo internetinį verslą.

DO’s PIRKTI SRITIES VARDĄ

Pirkdamas srities vardą, įsitikinkite, kad jūs gaunate trumpiausią, jūs galite tas vis dar atspindėti jūsų įmonės pavadinimą ir produktą, kurį jūs parduodate.

Tikrai ištarkite žodžius paraidžiui srities varde teisingai. Tai painu, jei jūs naudojate keistą rašybą.

Tikrai nupirkite the.net and.org ištęsimas jūsų srities vardo greta the.com jei galimas. Jūs galite versti juos peradresuoti klientą į your.com per jūsų svečių priėmimo kompaniją.

Tikrai įsitikinkite, kad jūs mokate už srities vardo nuompinigius iš anksto kas mėnesį ar kasmet. Jei jūs nedarote, jūs galėtumėte rizikuoti prarasti srities vardą kitiems, kurie nori panaudoti tą patį vardą.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

DON’Ts PIRKTI SRITIES VARDĄ

Kai jūs perkate savo srities vardą, nenaudokite keistų charakterių ar laiškų, kadangi jis padarys tai sudėtingiau užimti vietą paieškos sistemos tvarkaraštyje ir sudėtingesnis klientams surasti jūsų žiniatinklio svetainę.

Nedarykite superilgo srities vardo. Pabandykite sulaikyti tai žemiau 20 charakterių jei galimas.

IŠVADA

Jums, kad įkurtumėte internetinį verslą, jums reikės atmintino, atpažįstamo ir tinkamo srities vardo, kad derėtumėte su jūsų žiniatinklio svetaine. Prašom atsiminti, neturi būti jokių keistų charakterių ar juokingos rašybos jūsų srities varde.

Jūs neturite būti technologijos supratimu, kad sukurtumėte žiniatinklio svetainę, kadangi jūs galite įdarbinti žiniatinklio svetainės statybininką, kad pastatytumėte jį jums už įperkamą kainą. Aš kalbu per patirtį!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *