Kaip nupirkti sritį protingas kelias

parašė , 2016-08-10 19:23

Kad ir kas jūs nusprendžiate padaryti tinkle kaip verslas ar hobis, jūs labiausiai tikėtina baigiate tuo, kad reikiate srities.

Yra laisvų sprendimų, kuriuos jūs galite panaudoti, bet pranašumai turėti jūsų savą sritį viršyja pinigus, jūs leidžiate tokio pirkimą.

Svarbiausias pranašumas turėti jūsų savą sritį prieš laisvą sritį yra paprastas: jūs turite kontrolę ant savo savos srities prieš laisvo sprendimo kontrolės neturėjimą. Ir kai jūs statote tinklu pagrįstą verslą, jūs iš tikrųjų nenorite panaudoti laisvo sprendimo.

Judėjimas pirmyn jūs turite galvoti apie savo verslą truputėlį. Kokį verslą jūs norite išvystyti? Pagal atsakymą jūs galėtumėte norėti srities vardo, kuris galėjo būti jūsų vardu, gaminio pavadinimu, paslauga, tema, jūsų kompanijos vardu, ir taip toliau

Jūs galėtumėte taip pat norėti galvoti apie ateitį ar jus verslo planas. Kai jūs statote verslą, jūs statote prekės ženklą tuo pačiu metu. Jūs turite nuspręsti, kokį prekės ženklą jūs norite išvystyti.

Tai gali būti jūsų savu vardu, kaip daug marketers daro.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Šis būdas jūs galite išvystyti daugialypius paslaugų ar žiniatinklio svetainių produktus, ir jūsų vardas padidins jų vertę, jei jūs padarysite pažangą statydamas gerą atstovą ar jūsų vardą.

Tai yra lankstesnis metodas mano nuomone todėl, kad jūs turite tūzą viršuje jūsų rankovė taip kalbėti. Kai jūs pasiūlote naują produktą, kad tai nėra susiejama su paskutiniu, jūs jau turite prekės ženklą ant to, jūsų vardą. Ir tai didžiulis prieš būtinumą pastatyti iš sumalto nuo įbrėžimo.

Tai gali būti produktu ar paslaugos vardu.

Tai yra kitas labai geras metodo ilgas laikas, jei jūs laikotės produkto ar paslaugos ir tik gaivinate ją retkarčiais. Pavyzdžiui jūs vystote Terminator Metodą, katė, besikelianti vadovas. Jūs statote prekės ženklą aplink tai, gerą atstovą ir visą, kad gera medžiaga ir po kurio laiko jūs vystote Terminator Metodą 2, pažangesnis vadovas. Ir taip toliau ir taip toliau.

Tai gali būti abiem.

Žinoma, jūs galite padaryti abu, bet tai galėtų būti šiek tiek kiečiau. Jei jūs norite, daro tai, tai nėra raketos mokslas.

Sritis susiejo jus, tik perka sritį jūsų produktui ar paslaugai ir vieną sritį su jūsų vardu.

Dienos pabaigoje tai yra apie tai, kaip jūs planuojate jūsų verslo darbas.

Dėl ištęsimo (.com.co.uk.org ir taip toliau) geriau gauti vieną gerą, kuriam tinkama jūsų tikslo auditorijai. Jei jūs siekiate tarptautinio pasiekiamumo, žinoma, jūs ketinate gauti a.com, bet jei jūs siekiate specifinės šalies, jūs turite prie vietinio ištęsimo, kaip.at Australijai.ca Kanadai.es Ispanijai, ir taip toliau.

Po to jūs tik turite padaryti mažą naujų idėjų svarstymą ir tikrinimą, kad pamatytumėte, jei pageidaujamos sritys yra pasiekiamos ir gali būti nupirktos. Tikrai padarykite tai, jūs tiesiog einate pas srities archyvarą ir naudojate jų "paieškos" įrankį.

Aš paprastai pasiūlau ryšulį srities vardų ir ieškau juos visus, kad pamatyčiau, jei jie yra pasiekiami, ir po to aš išsirenku kuris nupirkti.

Šiomis dienomis galimybės yra tokios, kad sritis, apie kurią jūs galvojate galėtų jau būti nupirkta štai kodėl, aš leidžiu kažkurį laiką, rasdamas gerą pasiekiamą sritį. Užima truputį laiką kai kuriais atvejais.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Po to, kai jūs apsisprendėte per srities vardą, ir ištęsimas tik perka tai. Tai panėšėja į bet kokio kito daikto pirkimą tinkle, jūs kuriate pranešimą, jūs pasirenkate srities mokestį už tai ir štai ir viskas. Jūs įsijungiate, kad padarytumėte nustatymus sričiai ir štai ir viskas. Man asmeniškai tai paprasčiau negu Facebook naudojimas. (Aš nuraminu, baigia tuo, kad suklumpa ten, tada aš tik registruoju lauke.)

Dėl svečių priėmimo, aš manau, kad jūs gaunate jį nuo kažkokios vietos dar. Visada geriausia sulaikyti sritį atskirą nuo svečių priėmimo. Pavyzdžiui jūs gaunate sritį nuo NameCheap, ir jūs priimate tai ant HostGator ar BlueHost ar bet koks, jūs gaunate punktą.

Ryšys tarp dviejų yra padarytas per nustatymus vartotojų rajone. Jei jūs manote, kad jūs negalite padaryti to, savarankiškai tik paprašo, kad palaikymo komanda kiekviename iš jų duotų jums ranką.

Aš tikiuosi, kad tai buvo naudinga, ačiū už laiką, dabar pasiekti dirbti.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *