Gėrėkitės australų srities vardais įperkamomis kainomis

parašė , 2014-10-04 23:45

Jei jūs esate australų verslas tada, būtiniausias žingsnis sėkmingos žiniatinklio svetainės paleidime perka Srities vardą. Tai turi atitikti jūsų žiniatinklio svetainės tikslą, būti lengva atsiminti ir susieti produktus ar paslaugas, kurias jūs siūlote. Yra gausių pigių srities tiekėjų, kur jūs galite gauti savo pageidaujamą srities vardą pagal pigias normas. Bendriausia ir plačiai panaudota sritis visame pasaulyje is.com, kuris yra lengvai pasiekiamas visoms organizacijoms visur. Taip pat ganėtinai sunku gauti pageidaujamą srities vardą in.com todėl, kad daugiausia vardas, kurio jūs norite yra jau panaudotas kažkokios kitos kompanijos ar organizacijos. Jei jūs esate Australijos kompanija, jūs esate geriau apsirūpinęs.com.au srities vardo naudojimas bet kokiu būdu, kadangi jūs trauksite teisius klientus, gauti aukštesnę padėtį rangų skalėje ant australų paieškos sistemų, žinynų ir paieškų, padarytų Australų
Tai nėra jokie varžybų australo srities vardai, yra pirmas žingsnis sėkmingos žiniatinklio svetainės kūrime, ir pigaus srities vardo gavimas yra antras!

Jei jūsų kompanija ar jūsų verslas yra jungti Australijoje ir laiko galiojantį ABN (australų Verslo Skaičius) ar ACN (australų Kompanijos Skaičius), jūs turite teisę kreiptis dėl australų Srities vardo. Procesas yra tas pats kaip bet koks kitas srities vardas tačiau, jūs turite užregistruoti savo sritį, kuri bus tada suderinta į jūsų ABN ar ACN.

Pigių australų Srities vardų gavimas nėra toks, kad sudėtingas ir paprastas procesas, jei jūs žinote, kas ieškoti. Pirma jūs turite įsitikinti, kad jūs randate įperkamą srities vardo paslaugą, kuri siūlo geras kainas ir greitą aktyvaciją. Paprastai pigus srities vardas lygina akimirksnį automatizuota ir profesinė paslauga. Kai kurios Australijos kompanijos krauna iki 140$ 2 metus dėl rankinio proceso, ar jie yra tik perpardavinėtojai. Tai piktinantis, ir jūs turite ieškoti tiekėjo, siūlančio tarp $26-40 2 metus, kadangi jūs išpjaunate vidurinį vyrą ir žmogaus darbo jėgą. Srities vardo registracijos paslauga yra paprastai pateikiama žiniatinklio svetainės svečių priėmimo kompanijos ir dabar su elektroninės komercijos išsivystymu, tapo lengva padaryti tinklo svečių priėmimą ir gauti pigius srities vardus Australijoje visi viename procese. Jūs galite turėti bet kokį pageidaujamą pigų australų Srities vardą savo žiniatinklio svetainei, pridėdamas priesagas.com.au ar.net.au. Jei vis dar jūs negalite surasti savo pageidaujamą vardą tada, jūs galite panaudoti santrumpą savo prekės pavadinimo ar padėti brūkšnelį, kad priverstumėte jį atrodyti skirtingas, ar geresnis vis dar vadina jūsų žiniatinklio svetainę ant gaminio pavadinimo ar paslaugos. Pavyzdžiui tapyba-services.com.au. Tai padės žmonėms atsiminti jūsų žiniatinklio svetainę ir taip pat su paieškos sistemos padėtimis rangų skalėje. Kad gautumėte šituos pigius australų Srities vardus, jūs turite svarstyti jūsų rinkos užgrobimą, pirkdamas daugialypes sritis ir rodydamas juos į vieną vietą. Taip, jei the.com yra pasiekiamas galbūt žiūrėjimas į abiejų pirkimą?

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Jei jūs norite turėti pigų Srities vardą savo asmeninei svetainei tada, jūs galite užregistruoti tai.id.au. Bet į tinkamas jūs turite būti Australijos gyventoju ar Australijos gyventoju. Jūs galite turėti savo savą vardą, savo inicialus ar savo įrantos vardą kaip jūsų srities vardas. Vyriausybinės įstaigos gali turėti savo pageidaujamus pigius australų Srities vardus su priesaga.gov.au. Atsižvelgiant į tai, kad nevyriausybinės organizacijos gali padėti pigiems srities vardams po priesagomis.org.au/.asn.au.

Srities vardo kainos priklauso nuo ištęsimo tačiau, jie yra visi tik vardas, kuris riša prie tinklo serverio. Taip pigesnis srities vardas geresnis. Žiniatinklio svetainė, priimanti tačiau, yra kintamasis kainoje. Tai keičiasi nuo tinklo svečių priėmimo kompanijos kompanijai ir ant jūsų reikalavimų disko talpos, reikalingas elektroninis paštas ir kiek lankytojų atvyksta į jūsų žiniatinklio svetainę (eismas) ir ypatybės tokios kaip duomenų bazė. Taip, jei jūs reikalingas elektroninio pašto vartotojų, didelės žiniatinklio svetainės ar internetinės parduotuvės didelio kiekio tada svečių priėmimas būtų aukštesnis. Žiniatinklio svetainės svečių priėmimo kompanijos daug panėšėja į telefonines kompanijas, jūs galite pakeisti savo planą tikti jūsų reikalavimams. Bet šiame internetinės komercijos amžiuje labai lengva nupirkti pigius jūsų pasirinkimo Srities vardus, kadangi yra labai daug Srities tiekėjų. Kartais jūs galite taip pat turėti pasirinkimą pirkti egzistuojantį srities vardą nuo jo savininko pagal pigią normą internetiniuose aukcionuose. Prašom nelaukti, prašom nueiti ir prašom gauti pigų australų Srities vardą savo tinklo portalui ir prašom paimti savo verslą į naujus aukščius.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *