Prekės ženklo apsaugos svarbumas

parašė , 2014-09-17 16:41

Jei jūs turite prekės ženklą produktui ar paslaugai, ir jūs norite pastatyti patenkintą kliento pagrindą, kuris patiki jūsų prekės ženklu, galimybės yra jūs, norės apsaugoti tai. Nuo ko jūs apsaugosite tai? Su interneto pasirodymu, jūsų prekės ženklas gali būti atverstas brutalioms atakoms nuo žmonių, pasirūpinančių nauda iš jūsų prekės ženklo reputacijos pakenkimo. Šitie puolėjai supirks sritis su jūsų prekės ženklu ir panaudos juos piktai naudai.

Visoms galimybėms, kad internetas teikia jums išreiškiant reklamavimu ir prekės ženklo rinkodara, internetas yra taip pat pavojaus džiunglės. Jūs turite žinoti, kad jūsų prekės ženklo paėmimas tinkle reikalingas dosnaus saugumo kiekio. Nors beveik neįmanoma kontroliuoti kiekvieną faktorių to, kas gali ir gali atsitiktinai rasti internetą, kad apsaugotų jūsų prekės ženklą, bet idealiai jūs turite padaryti tiek daug, kiek jūsų priemonės leidžia

Viena pagrindinė prekės ženklo apsaugos priemonė yra srities registracija. Tai turi daug pašalpos. Jūsų prekės ženklo per srities archyvarą saugojimas aprūpins jus galimybe užsiregistruoti plačiai įvairovei bendrų ir tarptautinių sričių įperkamuose paketuose. Daugiau sričių, kurias jūs turite, kurie turi savyje jūsų registruotąjį prekės pavadinimą mažiau tikėtina tai bus, tai sustabdys trečiosios šalies kompanijas, ar asmenys sugebės melagingai jungti save su jumis, tepdami jūsų prekės ženklą. Tuo pačiu metu, registracija daugialypėms sritims, kad apsaugotų jūsų prekės ženklą turi pridėtą naudą pateikimo jums galimybė turėti daugialypes sritis tarptautinėje sferoje. Tai yra posūkis, uždirbs jus platesnis kliento pagrindas. Taip, kadangi jūs galite pamatyti, registruodamasis daugialypėms sritims ne tiktai apsaugos jūsų prekės ženklą, bet tai taip pat bus iš esmės naudinga jūsų prekės ženklo rinkodarai.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Ką aš turiu galvoje, kai aš kalbu apie neteisingą asociaciją?

Kai asmuo ar kompanija parduoda jūsų produktą, jie gali tvirtinti turėti teises dėl jūsų prekės ženklo ar kad jie yra partneris jūsų kompanijoje. Jie gali taip pat panaudoti žiniatinklio svetaines, turinčias savyje jūsų registruotąjį prekės pavadinimą, kad įdėtų skelbimą nesusijęs, ir kartais neatitinkantis, patenkintas tokie kaip pornografija. Kitas pavojus neleisti akies yra kibernaujakuriai. Kibertūpdamas, taip pat žinomas, kadangi srities tūpimas, kaip detalizuotas Anticybersquatting Vartotojų apsaugos įstatymo (Amerikos federalinis įstatymas) yra aktas registruoti srities vardą prekyženklyje/prekės ženkle, priklausančiame dar kam nors, tada piktai siūlydamas parduoti sritį asmeniui ar kompanijai, kuri valdo prekės ženklą pripūstomis kainomis. Dėl būdo kibertūpti darbai, neįtikėtinai sudėtinga turėti reikalo su tuo, jei jūs nenorite paimti to teismui.

Kad išvengtų šitų pavojų, vieneri iš geriausių veiksmų, kurių jūs galite imtis turi užregistruoti taip daug sričių, apimdami jūsų prekės ženklą, kaip jūs galite per archyvarą. Jei jūs esate auka bet kurio iš paminėtų aktų, gali būti neįtikėtinai brangu turėti reikalo su jais, todėl su trupučiu įžvalgos, jūs turite užregistruoti šitas sritis, tokiu greičiu kaip jūs galite, kad apsaugotumėte jūsų prekės ženklą ilgam prabėgimui.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *