Greitieji kreditai internetu

parašė , 2013-03-09 13:51

Yra daug žmonių, kurie niekada nemanė, kad jie kada nors turės reikalauti įsiskolinusios konsolidacijos kompanijos paslaugų. Niekas niekada neišvyksta, kad nepasisektų, ypač su jų finansais. Tačiau, prieš mūsų laukimą, mes kartais greitieji kreditai internetu sužinome, į mūsų savą nepasitenkinimą, kad mes esame įsiskolinęs. Ir ne tik viena skola, bet daug skirtingų tipų: kreditinės kortelės, asmeninės paskolos, paskolos, automobilio paskolos ir parduotuvės kortelės skolos, kad pavadintų, bet keli.

Greitieji kreditai internetuJei jūs pasirodote netvarkoje kaip tai, ką mes apibūdinome virš, vienas būdas pasprukti iš to ir sugrąžinti jūsų finansinį gyvenimą į jūsų savos kontrolės viduje, turi panaudoti įsiskolinusią konsolidacijos kompaniją, kad padėtų jums bėdoje. Kitaip tariant, jūs tikrai gaunate įsiskolinusią konsolidacijos paskolą
Bet ką tai reiškia? Tai reiškia, kad kompanija duoda jums paskolą, kuri atsiskaitys greiti kreditai su visomis jūsų egzistuojančiomis paskolomis, kad kiekvieno mėnesio pabaigoje jūs padarytumėte vieną atmokėjimo kiekį vietoj, sako 4 ar 6 skirtingi užmokesčiai, priklausomai nuo skaičiaus skolų ar paskolų, kurias jūs turite.

Dabar, tai banalu, kad surastų, kad žmonės, kurie naudoja įsiskolinusias konsolidacijos kompanijas paprastai turi panašias finansines savybes:

(1) jie turi blogą kredito reitingą,

(2) skirtingas skaičius paskolų ar kreditinės kortelės skolų, ir

(3) jie yra iš tikrųjų pabrėžti viršuje didžiąją laiko dalį.

Ėjimas į įsiskolinusią konsolidacijos kompaniją gali būti brangus kaip didžiąją laiko dalį paskola, kurią jie duoda jums, paprastai turi didelius procentų atlygius. Kad išvengtumėte to, jūs galite nuspręsti gauti pigią konsolidacijos paskolą ir greitieji kreditai internetu čia geriausius 5 patarimus ant, kaip gauti pigią įsiskolinusią konsolidacijos paskolą padėti pašalinti jūsų skolą.

1. Pasisukite į savo šeimą ir draugus ir paprašykite jų paskolos. Tai yra sudėtingas daiktas, kad padarytų todėl, kad pinigai ir draugai ir šeima gerai nepasiseka kartu. Bet jei jūs galite padaryti tai, tada eina tam. Tai turi savo savus privalumus. Jūsų labiausiai tikėtina neapkaltins palūkanos, ar tai snoro paskolos bus vienoda norma, jei jus apkaltins palūkanos. Antra, tai niekada nepasirodys ant jūsų kreditingumo ataskaitos.

Tačiau, svarbu žinoti, kad jūs nesunaikinate santykio, kurį jūs turite su savo šeimos nariu dėl pinigų. Tokiu būdu turėkite kietą planą vietoje grąžinti visą paskolą taip pat kaip bet kokias palūkanas, jus apkaltins. Garantuokite, kad jūs dokumentuojate viską pradinėse paskolos įsigijimo stadijose, kad visi žinotų tiksliai, kokios jų pareigos yra. Tai yra vienas būdas pasiekti, pigi įsiskolinusi konsolidacija skolina.

2. Paskui, pasinaudokite daugelio kreditinės kortelės pasiūlymų, pasiekiamų šiandien. Atidarykite naują kreditinės kortelės pranešimą su žemesne norma ir padarykite balanso perkėlimą į naują kortelę. Jei jūsų einamoji paskola turės 18 % normą, ir nauja kortelė yra 6 %, jūs sutaupysite tūkstančius dolerių. Būkite įsitikinęs niekada finansinių įsipareigojimų nevykdymui paskoloje nors.

3. Užmegzkite ryšį su kreditinės kortelės kompanija. Paprašykite jų normos sumažėjimo. Išleiskite juos žinoti, kad jūs paimsite savo verslą kitur, jei jie neduos jums greitieji kreditai internetu sumažėjimo. Tai tikrai nebūti daug. Tačiau, per paskolos gyvenimą jūs suprasite, kad jūs taupėte daug pinigų.

4. Jei bet kuris iš ko anksčiau minėta nepajėgia gauti jus rezultatai, jums reikia, tai tyrinėjate geras įsiskolinusias konsolidacijos paskolos kompanijas, kad pamatytumėte, jei vienas iš jų duos jums paskolą. Jei, pavyzdžiui, jūs turėjote studentų paskolą, kuri buvo nepadaryta per ilgą laiką, jūs galite išspręsti tai šis kelias.

5. Svarstykite naminės kredito teisingumo linijos laikymas, jei jūs valdote namus ir yra didelis kiekis teisingumo tame. Naminė kredito teisingumo linija yra paprastai 5-7 procentai palūkanų normose. Kitas gana didelis pranašumas greitieji kreditai internetu yra toks, kad palūkanos dėl naminės kredito teisingumo linijos yra neapmokestinamos, kad jūs galite pamatyti, kad jūs galite kai kurie iš pinigų atgal.

Jei jūs sekate šituos žingsnius, jūs turite sugebėti įsigyti pigią įsiskolinusią konsolidacijos paskolą, kuri išgelbės jus daug pinigų su palūkanomis ir taip pat sugrąžins jus ant gero kelio į jūsų finansinio gyvenimo atstatymą. Sėkmės

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *