6 aukščiausi patarimai ant to, kaip į pasirinko didelius srities vardus

parašė , 2013-03-13 07:17

Tai yra visada gera mintis praleisti pigus draudimas laiką, galvojant apie idealius srities vardus jūsų žiniatinklio svetainei. Laikas kurį jūs leidžiate šioje ankstyvoje stadijoje statyti jūsų internetinį buvimą, ar tai būti verslu ar bendruomene blog bus gerai verta jūsų tuo metu, kai. Kadangi teisingų srities vardų pasirinkimas turės tiesioginį poveikį ant jūsų rinkodaros pastangų ir ar padės ar trukdys jums, su suradimu prie paieškos sistemų ir jūsų potencialių klientų.

Tinkamumas: Idealiai jūsų srities vardas turi būti tuo pačiu kaip jūsų žiniatinklio svetainės vardu, tas kelias, kai žmonės ieško jūsų paslaugas, jei jie žinos jūsų registruotąjį prekės pavadinimą, jie žinos, kur ieškoti jus. Daug kompanijų ir bendruomenės blogs supina savo kompanijos pavadinimą, žiniatinklio svetainės vardą ir srities vardą kartu maksimaliam padariniui

Tačiau, yra alternatyva, jūs galite pasirinkti srities secret klubas vardą, kuris yra specifinė pramonė, t.y. ji yra susijusi su jūsų produktais ar paslaugomis. Tarptautiniai DIY kaupia B& Q yra geras šios strategijos pavyzdys. Jų srities vardas yra pramonė savarankiškai – DIY.com

Trumpas ir Atmintinas: turėdamas trumpą ir traukiantį dėmesį srities vardą, jūs didinate galimybes žmonių, atsimenančių tai, (didelis burnos reklamavimo žodžiui), ir tai taip pat padeda išvengti ištarti paraidžiui klaidas, kurios galėjo nukreipti jūsų klientus į jūsų konkurentų žiniatinklio svetaines!

Verslo Vieta: Jei jūsų verslas ar bendruomenė blog yra specifinė vieta, kuris yra jūs, aprūpina paslaugą jūsų vietiniam rajonui tiktai, tai padėtą jūsų vieta į jūsų srities vardą. Taip, pavyzdžiui jei jūs esate santechnikas Southamptone ar odontologas Solsberyje padeda jūsų vietą į jūsų srities vardą. Yra pavyzdys: MediSpa Solsberis

Sulaikykite greitieji kreditai internetu tai Lengva Ištarti paraidžiui: Jūs nenorite paleisti lauke ant potencialaus verslo todėl, kad jūsų klientai negali ištarti jūsų pasirinktą srities vardą paraidžiui, tokiu būdu geriausias patarimas čia turi išvengti žodžių, kurie yra paprastai rašomi su klaidomis.

Išvenkite Naudojant Brūkšnelius: lengvo esmė, kad ištartų paraidžiui ir lengvas atsiminti traukiantį dėmesį srities vardą turi būti surasta jūsų potencialių klientų. Po leidimo laiko, pasiūlančio jūsų puikų srities vardą, neikite ir rašykite su brūkšneliu tai! Žmonės nenepamirš įdėti brūkšnelius ir blogiausiame įvykių sekos variante viskas, kurį jūs baigsite tuo, kad darysite, kreipia jūsų klientus į jūsų konkurentų žiniatinklio svetainę!

Nacionalinis ar Tarptautinis Verslas: šalis, nuo kurios jūsų tikslo klientai ieškos jūsų verslą yra labai svarbi ir turi daryti įtaką jūsų sprendimui dėl to, ar jūs renkate srities vardą su priesaga:.com.co.uk.eu.ie ir taip toliau jūsų žiniatinklio svetainei. Paieškos sistemos visada bandys grąžinti žiniatinklio svetaines iš šalies vidaus, kad ieškotojas yra esantis. Taip, jei jūs daugiausia skiriate į nacionalinį eismą Jungtinės Karalystės viduje, jis turėtų prasmę turėti co.uk priesagą jūsų srities vardo pabaigoje. Dėl šios priežasties, jei jūsų verslas skiria, eksglosto Ispanijoje, tai jūs išrinktumėte srities vardą su suffix.es, kad maksimizuotumėte jūsų rinkodaros pastangas.

Tačiau, jei kaip tūkstančiai kitų firmų, jūs randate, kad jūsų idealus srities vardas nėra daugiau pasiekiamas, viskas nėra prarandama. Jūs tada turite išrinkti tinklo svečių priėmimo kompaniją, įkurtą jūsų tikslo rinkos šalyje. Tai daro tai lengviau paieškos sistemoms grąžinti jūsų žiniatinklio svetainę, kadangi jūsų srities vardas yra paliktas ten.

Išvados: Tai nėra jokiu būdu žymimasis artikelis ant to, kaip į pasirinko didelius srities vardus jūsų verslui, bet mes tikimės, kad jis padeda. Tokiu būdu užgrobkite kavą, rašiklį ir popierių ir brūkštelėkite jūsų mintis, panaudokite mūsų srities vardo kontrolierių ant pagrindinio puslapio, kad tikrintumėte jūsų pasirinkimą, pastangos, kurias jūs padedate į šią užduotį šiandien turės reikšmę traukime klientų į jūsų žiniatinklio svetainę ir būsimo pasisekimo į jūsų verslą!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *